Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców: Słoma z butów Pawlickiego, a Zmarzlik budzi emocje jak przed laty Gollob

Piotr Pawlicki nie pogratulował Bartoszowi Zmarzlikowi po finale IMP medalu, czym przedstawił siebie w kiepskim świetle. Gorzowianin za to może czuć się jak Tomasz Gollob przed laty. On też nieraz musiał się mierzyć z wrogim nastawieniem rywali.

przeczytaj cały artykuł

NIKKKTTT

Wydaje mi się że wiekszość zawodników ucieszyło sie z przegranej Zmarzlika.Nie jest to zawodnik który da się lubić nie tylko wśród zawodników ale i większości kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guy Martin

zobacz sobie najlepiej na reakcje reszty stawki po tym jak w Gorzowie zrobil go Janowski z Wozniakiem podczas finalu IMP . Wypowiedz Patryka Dudka po finalem w Lesznie ktory wygral . I kilka innych sytuacji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
toster

Nie lubią go bo jest najlepszym polskim zawodnikiem. Inaczej by było gdyby na plecach miał napis koniec wyścigu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Komentarz usunięty
toster

Frajerem jesteś co najwyżej ty ,gnide to masz w domu ,a tak jak Baliński kopnął Jędrzejaka nie zrobił tego nikt inny tak dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Guy Martin

ale Damian pojawil sie w Ostrowie i chlopaki dogadal sie ze soba . Poidobnie jak Miedziak . Zatem czymu mialbym nie lubic Damiana czy Miedziaka .

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

alez to sa opinie zawodnikow :) kolego wiesz ze zdarzyla sie sytuacja na kadrze podczas pobytu w Zakopanym gdy przez kilka dni nie odezwali sie do niego ani slowem ;) ale to mi w zyciu nie wyszlo . Mam Masters tak apropo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Guy Martin

wiesz piszesz ze gimbaza ja pisze pogadaj z chlopakami . Mi ten kolezka jest obojetny . Ani mnie nie interesuja zdobycze kadry w SON ani nie jezdzi i nigdy nie bedzie jezdzil w mojej druzynie . Interesuje sie realacjami zawodnikow . Mam prawo go nie lubic z kopanie Tomka czego juz nic nigdy nie zmieni . Tak samo jak mam prawo kibicowac Sparcie Slaskowi Lechi Gdansk czy Pool Pirates . I mam prawo nie lubic Falubazu czy innego Unibaxu . Na tym polega sport ze w niedziele idziesz i krzyczysz ze k... pokonamy ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stalowy holender

chodzi mi nie oto o kim piszesz tylko jak piszesz ...hejtujesz , wyzywasz i wysmiewasz ...jesli to sa konstruktywne komenty to to tylko na poziomie gimbazy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Guy Martin

Duzo zalezy od tego z kim pisze . Jakbys przeczytal kilka wpisow zauwazyl bys ze generalnie wcale tego nie robie . To co nazywasz hejtem bylo raczej wypowiedzia o powodach dla ktorego wasz zawodnik nie ma zbyt wielkiego szacunku u kolegow z toru . To czemu go nie lubie masz na zdjeciu chociaz musze przyznac ze dojrzewa generalnie . I nie jezdzi juz tak jak jeszcze 3 sezony temu co jest bardzo dobre . Zreszta chlopaki ktorzy byli w finale SON mowili ze beda z niego ludzie . Bo to ze jest kawal zawodnika to przeciez nikt nie ma watpliwosci .

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

Golloba tez nikt nie lubil bo nie mozna bylo z nim wygrac ...to nie jest poprostu niepopularnosc tylko zwykla ludzka zawisc ...rozrozniasz ?
a skoro chesz zaistniec jako user bez trocin w cholewkach to poprostu czasem olej trolla i nie znizaj sie do blokowej polemiki

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Ale czekja Golloba nie lubila czolowka swiatowa i to wcale nie dlatego ze nie mogla z nimy wygrac skoro pierwszy tytul zrobil w wieku 40 lat . Nie lubila bo mlody Tomek jezdzil jak wariat . I to cytujac klasyka On zamykal bramy . Takim biegiem z tamtego czasu jest ten po ktorym Knudsen sie zagotowal we Wroclawiu . Przeciez tam Tomek jest do wykluczenia za na kazdym luku od drugiego kolka gdyby panowaly dzisiejsze standardy . To znaczy dzisiaj ten mecz by sie nie odbyl jak prypominam sobie tor :) zreszta pamietam jakis wywiad z dojrzalym Tomaszem i mowil sam ze troch zasluzyl na cios od Boyca wtedy :) i ze troche zaluje bycia dzikusem . Jak to mowia mlodosc ma swoje prawa . Tak swoja droga Wam kibicom Stali tez by sie czasem przydalo troche spojrzenia na sparawe bez rozowych okularow . zasami to wyglada na syndrom oblezonej twierdzy :)

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

taaa , a polscy koledzy go kochali , dlatego tworzyli spodzielnie zeby Tomek nie wygral kolejnego IMP...ogarnij sie
poogladaj finaly IMP z nim ...wtedy wroc

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Guy Martin

nie wiem jak spogladanie na moja twarz mialoby odpwiedziec na to czemu jestes debilem . Moze przez ta nazwe starego warszawskiego kurniszona .

| Odpowiedz
blokuj
LEGIA 77

a po drugie cweluchu nie jestem z Warszawy. i jeszcze masz ladnie na imie DEBIL, czy to twoj pseudonim artystyczny dzbanie

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

posluchaj mnie dzbanie ... a ch...wam w 4 . Mam nadzieje ze ten wasz bohater zdobedzie tytul . ale polecicie w barazach z jakims Gnieznem i on sie potem zawinie do jakiegos Falubazu . co do tego starego korniszona ktorego masz w nazwie zaraz bedzie pieklo bo ich pieknie oje... na kiblowskiej3 w niedziele .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Guy Martin

ale czemu piszesz o tym do mnie a nie do zawodnikow . Do tego wywodu dodalbym jeszcze slowa Marka jak Zmarzlik odpadl w eliminacjach IMSJ z Gala chyba . Zmarzlik skopal Ogora . i noga wcale nie byla przed kolem Tomka . Potem w meczu u was skopal Taia . Jak byl gowniarzem to tak jezdzil jak kilku innych . W tym Emil . Przeczytaj biografie Marka ktory sam o tym pisze ze Pawlkiicy Dudek Zengota Janowski nie znosza Zmarzlika .

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

A co mnie obchodzi Janowskie i Pawlickie lubienie kogoś? Opis w książce Cieślaka to żaden dowód na skopanie kogoś. Oglądnij powtórkę i przyglądnij się jak było, a nie powielasz idiotyzmy.
No i co z tego, że Emil tak jeździł? Jeździł też tak Ward i Holderowie i wielu innych. Nogę wystawia Dudek i sam Piotruś oraz połowa liczących się zawodników. Jakie ma to znaczenie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

W tym wszystkim jednak najlepsze jest to, że dzięki Zmarzlikowi, a tak naprawdę ścisku pośladków Pawlickiego nawiązał się sojusz wrocławsko leszczyński (czy jak kto woli leszyński) :).
Może we Wrocku będzie bez karteczek i prądu nie zabraknie, a Krycha pod kokpitem sędziego nie będzie majstrowała :):):):).

Brawo, brawo, brawo :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Guy Martin

wiesz ze to dla mnie zenujace zachowania Sparty . chociaz wy na przelozenie naszych spotkan mogli byscie przestac narzekac . Bo daje sobie leb uciac ze wygralibysmy we Wro bez Magica w waszej formie obecnej bez Woffindena w Gorzowie . Tylko co by bylo gdybyscie mieli te 2 punkty mniej dzisiaj . I czuli oddech na plecach kolegow z Torunia . co do sojuszu po pierwsze w Lesznie pracuje Piotr Baron pan Janek choros , Bodzio , Tomek Skrzypek i zaden z zawodnikow nie budzi mojej antypatii . Ja zreszta nie mialem nic nigdy do Leszna i dziwilem sie kibicom Sparty ktorzy mieli . Ot kiedys Rufcio znalazl w nas wroga . czy slusznie hmmm wprawdzie zmiana regu awansu w polowie sezonu nie byla fair ale Unia z Romkiem Kasprzakim Lowickim and i reszta dostala po lb ie na torze .

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Narzekam gdzieś? Co mnie obchodzi kombinowanie Ruskotopii i Krysi? Gdyby były 2 pkt. mniej to może liga byłaby ciekawsza? Co do rywalizacji to być może byście wygrali, a być może głowę byś stracił, czy taką małą ona ma dla Ciebie wartość? Myślałem, że jest ona dla Ciebie bezcenna, a tu się okazuje, że nie pasuje do tułowiu.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Dobrze, że Adaś nie protestował na meczach Unii i Sparty, bo Rusko do dziś by dociekał dlaczego Łabędzie opalają się na polu startowym, a nie na plaży :).
*
Swoją drogą próbuję sięgnąć pamięcią który to był rok gdzie Atlas ścigał się z Unią w błocie po jaja, a mecz przerwali jak chyba Śledzik albo Łabądek wjechał na murawę i staranował podprowadzające i dziadka z gaśnicą?

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Adam jezdzil w naszych barwach chyba tylko w sezonach 98/99 w mojej opinii talent na mire Golloba albo i wyzej . Nie wiem czy najbardziej zmarnowany zawodnik w historii . On i Swiatkiewicz . No i oczywiscie Pawel Hlib . A mam do ciebie pytanie czy ja dobrze pamietam ze ekspert przegladu to byl taki kawal drewna ze masakra . Facet ktory ledwo skladal sie w luk . Pisze ze mogl byc mistrzem swiata . Kolega Aszenberg

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Każdy może być mistrzem świata, nawet Kujawa tylko po to, by taki Kurmanek nim nie mógł nigdy zostać :). Taki to los sportowca. Przykładem niech będzie warkoczykowy Gary i dla porównania Tommy, Joe i wielu innych. "Gdyby" nie kontuzja to wielce prawdopodobne, a tak uwielbiany u was i w Lesznie, Toruniu, Zielonej oraz Tarnowie KK zamiast łańcucha rapera znad Wisły, w teledysku unosiłby w dłoni złotko FIMu.
*
Łabędź do Golloba hehehehe, Oscara najwyżej (żart, temu to nawet papa by pokazał uślizg kontrolowany).
Pamiętasz ten mecz Unii z Atlasem?

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

bylem na tym turnieju :) 12 punktow plus kapec na przed ostatnim luku na prowadzeniu i Kanadyjczycy mieli by mistrza swiata zamiast Kujawy :) Tommy Knudsen osiagnal duzo jak na goscia ktory byl czesciowo sparalizowany jakis czas . Pamietaj ze On zrobil braz chyba w 81 roku . Gdyby nie polamany kregoslup to mysle ze bylby na poziomie Hansa . Garry ... my zesmy go wtedy nie znali . Mnie zastanawia czy gdyby nie ten defekt czy bylby medal Slammera :)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Gdyby babcia miała wąsy, .... to tak jak z Gollobem, czy wspomnianym niżej KK, Tomek zasłużył na kilka medali złotych IMŚ tylko co z tego, dalej to zostaje w sferze "gdyby, gdyby, gdyby..."...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
marianSG

bo jest od nich lepszy, ot całe podsumowanie....
a ty tak się udzielasz jakbyś chciał coś komuś na siłę udowodnić....
pisz tak dalej to cię tu zgnoją i ja też to zrobię

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

a jeszcze jedno kolego :) specjalnie dla ciebie na szybko znalalem foteczke . Jest w moim awatarze . Mam jeszcze kilka z tego samego aparatu . Dalej chcesz sie klocic o kopanie .

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Dotknął go nogą? Przestawił mu motocykl, siłą kopnięcia? Czy tylko wystawił nogę w jego kierunku? Nie zmyślaj, tylko przedstaw dowód!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Guy Martin

to moze zrobimy eksperyment za rok ;) przyjade swoim busem do gorzowa mam dwie 250 ;) pojedziemy na ten tor gdzie Tomek sie kiedys polamal i tez cie lekko dotkne noga przy 50 ;) masz dowowdy na zdjeciu . Ja caly czas przytaczam opinie zawodnikow i kolegow z toru chociaz musze przyznac ze jezdzi inaczej niz jeszcze dwa sezony temu . Ale wy Gorzowianie robicie z niego aniolka i kij wie kogo jeszcze kim nie jest . co do starcie z Piterem serio Pawlicki mogl byc wkurzony . Ale pewnei zrobil by to samo na miejscu Zmarzlika . Tak jak kiedys Magic wykorzystal sytuacja . Bo chyba zgodzisz sie ze mna ze gdyby nie Piter to Zmarzlik dojechal by 3 za Magicem i Przemkiem bo raczej juz by ich nie dogonil po spadku nogi z haka .

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

To który by dojechał okazałoby się po 4 okrążeniach, może 4ty, może 2gi choć przesądzone nie jest, iż nie 1szy.
Maciuś kładzie się jak panna gdy mu nie idzie po starcie, pewnie miśki i Kościuchy go za to kochają :):):). Cóż działa po wrocławsku taka karma. Zmarzlik żadnym aniołem nie jest i nigdy nie będzie, tak jak Tai, Holder, Ward, Gollob, Nicki, Tony, Dudek czy Pawlicki. To jest żużel i różne sytuacje na torze.
*
W jednym wyścigu jesteś "aniołkiem", w drugim "diabełkiem", ale grunt aby nie robić z siebie niewiniątka, gdy samemu wozi się po płotach, zamyka ogrodzenia, walczy się na "bary","łokcie", blokuje, szprycuje, zajeżdża drogę.

Dziwi tylko fakt, że te same zachowania u jednych widzisz/widzicie jako piękną jazdę, a u innych jako przewinienia.

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

damm wiedze je u wszystkiuch tak samo ;) tak jak ty kolego dokladnie tak samo ;) dlatego nie kumam placzu nad zachowaniem i wypowiedziami Pitera .

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Płaczek z Piotrusia wyszedł, ścisk dupska być może o kadrę, a może chora ambicja pokazania kto jest lepszy? Pokonał się sam zarówno na torze jak i w parkingu, mało brakowało, a w chusteczkę Benza by zasmarkał przed tv, jak oglądałem to z drugiej strony ekranu widziałem zalany łzami obiektyw kamery.
Problem jednak w tym, że Zmarzlik ma zupełnie inne cele niż Piotrek w tym sezonie i ogólnie być może w żużlu. Chłopak zamiast na Zmarzliku powinien się skupić na sobie!

| Odpowiedz
blokuj
Sebol

Piszesz o zachowaniu Piotra, przypomnij sobie klasę mistrza Zmarzlika jak w Gorzowie Pedersena wywrócił. Sam Nicki pofatygował się do boksu Zmarzlika i chciał wyjaśnić sytuację. Najgorsze w tym wszystkim, że Zmarzlik nawet nie wstał i nie okazał skruchy. Siedział jak ostatni burak na krześle, brak kultury. Także trzeba mieć klasę, umieć przegrywać, Zmarzlik jej nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
speed_koleina

Tak piszę o Piotrku, nie mam prawa? Największą jednak głupotą jest wasze tłumaczenie jego złego zachowania postępowaniem innych, w tym szczególne Zmarzlika. Ty zachowujesz się dokładnie jak Piotruś Pan, płaczesz tłumacząc swojego tym, że ktoś, coś komuś,...... żałosne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Sebol

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. W moich komentarzach nie ma zdania w obronie Pawlickiego, nie mam takiej potrzeby. Druga kwestia piszę o Zmarzliku bo owy incydent był między nimi. Żałosne jest to, że Ty i Tobie podobni nie widzą w Zmarzliku braku klasy. Bywaj ślepo zaopatrzony Kibicu a o Piotrze pisz co chcesz. Życie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Sebol

Cały czas podkreślałem, że pokrzywdzeni byli Maciej i Przemo. A incydent mógł sędzia po biegu rozstrzygnąć. I tyle. Miłego dnia

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.