Wątek dotyczący artykułu

Kadra szczypiornistek w spadku po Leszku Krowickim. Ruszyła giełda nazwisk, a związek już nie płaci

ZPRP ma niewiele czasu na wytypowanie nowego trenera kadry szczypiornistek. Prezes Andrzej Kraśnicki mówi o rychłym konkursie na stanowisko selekcjonera i zainteresowaniu obcokrajowców. Co ważne, Leszek Krowicki nie dostaje już wynagrodzenia.

przeczytaj cały artykuł

Kazek Wojciechowicz

Tylko i wylacznie Adam Fedorowicz, ktorego wiedza, doswiadczenie i bardzo ludzkie traktowanie kobiet musi byc podstawa do wybrania Go trenerem kadry! Jesli ktos chce wiecej informacji na Jego temat, prosze pisac na ekegrant@gmail.com odpisze i odpowiem na pytania. Powodzenia w wyborach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OSKAR_B

A może Zdzisław Wąs? Zacytuję Panu fragment pewnej piosenki: Panie Drozda, idź pan w #### z takim żartem. Tu poważnie wymieniamy kandydatury potencjalnych trenerów, a nie wyciągamy z kapelusza propozycję ludzi, którzy nie będą w żadnej orbicie zainteresowań związku. Nie tylko związku, jakby zrobić sondę kto trenerem i byłby pana kandydat dostałby jeden głos-pana. Bądźmy poważni, bo tak to może Jerzy Engel też byłby kandydatem, bo starszy, stateczny pan i co z tego, że to trener piłki nożnej na emeryturze, ale nie ma tylu lat, aby nie wrócić i zmienić dyscyplinę na inną. W sumie sprawdziłem: w sile wieku, rok przed emeryturą dla mężczyzn. Panie Kazek-trochę powagi, a na tego maila to mogę panu wysłać zdjęcia Beyonce. Jak pan nie wie, takiej piosenkarki z USA, co ją też może warto byłoby naturalizować i powołać do polskiej reprezentacji prowadzonej w imaginowanym świecie przez Adama Fedorowicza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazek Wojciechowicz

A moze Oscar? To jest moja kandydatura oparta na mojej wiedzy o A.Fedorowiczu, ktorego znam osobiscie i sporo czasu gralismy razem. Jego pozniejsze osiagniecia na niwie trenerskiej sa warte podziwu./Slupsk, J.Gora, juniorki etc./ Ciesze sie na Pana reakcje, ze w ogole zadal Pan sobie tyle trudu aby cos cudownego do siebie dodac. Podziwiam i zdrowia zycze a kto zostanie trenerem, na koncu, jest mi zupelnie obojetne, bo my nie mamy Zespolu do gry.

| Odpowiedz
blokuj
OSKAR_B

,,my nie mamy Zespolu do gry"-ok może za surowo napisałem o Twoim kandydacie. Mogę uderzyć się w pierś, ale nie piszmy, że nie ma na kim budować kadry, bo zdolne dziewczyny są, a i jeszcze kilka starszych, na których eksperci postawili krzyżyk mogłoby tą kadrę pociągnąć.Krótka odpowiedź, bo w sumie nie ma co pisać dłużej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.