Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Zydorowicz: Pele mnie rozczarował

- Byłem na bankiecie, na którym grała muzyka, były frankfurterki, żarcie, piwo, a Pele wychodził na scenę i usiłował śpiewać jakąś piosenkę - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty jeden z najbardziej znanych komentatorów sportowych w Polsce.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

A czego pan nie lubi w dzisiejszej telewizji?

Nie mogę ścierpieć gadulstwa u obecnie komentujących. A niestety, jest ono w modzie. Niektórzy komentatorzy gadają jak najęci. Powstaje szum informacyjny. Oni nie dadzą człowiekowi chwili na zastanowienie, przemyślenie. Ja muszę czasami wyciszyć komentarz. Ciągle ciekawostka, ciekawostka, ciekawostka.

Świetnie to oddaje styl komentowania najgorszego obecnie komentatora piłki nożnej - Jacka Laskowskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Laskowski najgorszy, specyficzny gust:)
Może za dużo gada o tym co poza boiskiem, ale kultura języka i budowanie klimatu meczu o niebo większe niż tuzy takie jak Iwanow, Kolton, Lach, Debinski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Nie mogę znieść jego słowotoku i nienaturalnego tonu. Jeszcze 10-15 lat temu zupełnie inaczej komentował. A dobór ciekawostek też bywa mocno irytujący. Ja się zgadzam z Zydorowiczem, że cisza jest istotnym fragmentem komentarza. A jeśli coś się dzieje to lubię wiedzieć kto jest przy piłce, a nie z kim żona piłkarza robiła sobie zdjęcie w łóżku (autentyk od Laskowskiego).
Dębińskiego lubię, podobnie jak Pełkę. Ogólnie komentatorzy od ekstraklasy na C+ są raczej w porządku. Z TVP lubię Jasinę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
steffen

Nie wiem jak z piłką, bo ostatnio rzadko oglądam, ale np. hokej Laskowski komentuje bardzo dobrze.

Zydorowicza nawet lubiłem, w przeciwieństwie do Szpakowskiego, za którym nigdy nie przepadałem - a niestety byłem (wszyscy byliśmy) na niego skazany przez wiele lat przy okazji oglądanie spotkań reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Szpakowski jest po prostu słaby i merytorycznie i językowo. Co do Laskowskiego to w hokeju, gdzie więcej się dzieje, bardziej się skupia na tym co się dzieje w meczu, a mniej na swoich durnych opowiadaniach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.