Wątek dotyczący artykułu

Żużel. SoN. Zmiana w składzie reprezentacji Polski. Patryk Dudek pojedzie za Macieja Janowskiego

Maciej Janowski nie wystąpi w drugim dniu finałów SoN w Togliatti. Kontuzja, jakiej doznał w ostatnim biegu sobotnich zawodów, okazała się na tyle poważna, że jego miejsce w składzie musi zająć rezerwowy Patryk Dudek.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

No logiczne :)
Skoro nie idzie, to dlaczego nie dać szansy zawodnikowi rezerwowemu?
Jeżeli Patryk Dudek pojedzie odrobinę lepiej od Janowskiego (a gorzej się nie da ;-) ), to i złoto jest w zasięgu ręki.
Trzymam kciuki za Polaków! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarS_80

Jak to Cieślak mawiał: "Jestem przekonany, że własne ambicje nie będą górować nad interesem zespołu". Nie chcę oceniać co wczoraj nie zgrało, myślę że trener i jego podopieczni wiedzą lepiej i niech to sobie wyjaśnią. Najlepiej po dzisiejszym turnieju, po zmianie duetu: Zmarzlik - Dudek :-)
pozdro z Lublina :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.