Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"

Jeśli Stal Gorzów bez Zmarzlika przegrałaby z Wilkami, jak twierdzi Jerzy Synowiec, to biało-czerwoni ulegliby Finom (to cytat za kibicem z Twittera). Bartosz zdobył w Togliatii 36 na 39 punktów możliwych do zdobycia. Za uszy wciągnął nas do finału.

przeczytaj cały artykuł

omen

I stało się to co mówiłem. Po prostu w naszej drużynie zabrakło jakiegoś starego wyjadacza! Dobrze ze Zmarzlikowi spasowały silniki i jechał ładnie ale reszta błądziła jak dzieci we mgle. Błędem było nie zabranie Kołodzieja!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

To prawda, tylko Kołodziej i Pawlicki coś by ugrali a te 36 punktów Zmarzlika to niezbyt znaczący wkład w walce o medale SoN. Janusz to przecież wygrywa wszystko jak leci (widać to w GP i w EL) a ile punktów robi. Ach ten Cieslak, znowu skrewił.
Normalnie leżę i się śmieje. Ludzie zacznijcie myśleć normalnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eda Unia

Nie ujmując zawodnika typu Maciek ,Patryk ale twierdze ze Cieslak zrobil błąd nie zabierajac Pawlickiego bądź Kołodzieja. Bartek to klasa sama w sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wawi L

Weź mnie już nie osłabiaj, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Ale to prawda, pisałem nawet gdzieś na sąsiednim forum, że lepiej było Piotrka wstawić za Dudka, bo Piter może coś by ugrał ze swoja ambicją. Tych dwóch statystów (Janowski, Dudek) nie zrobili nic. Ręce opadają.

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Akurat na trzech, turniej wyszedł tylko jednemu. Na dodatek jeszcze do Zmarzlika pretensje. Ja nie jestem z Gorzowa i Bartkowi nie kibicuję w lidze. Ale nie mogę patrzeć jak chłop robi co może a dwóch gimbusów olewa temat i się śmieje bo sobie sprawdza silniki przed ligą. Następnie wieszają sobie srebrne medale na szyi i jest OK. Żaden z nich nawet nigdzie się nie wypowiedział. Wstyd i żenada chłopcy żużlowcy (Janowski i Dudek) - kadra Polski ... hahaha :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
stalowy holender

deliaktniej tego opisac sie nie da ....mnie cisna sie na klawisze slowa bardzo nie cenzuralne ...szczegolnie jezy mnie jak ten thebil Ostafa zamiast pogratulowac Bartkowi tego co zrobil hejtuje i szczuje wszystkich na niego ...niech go wkoncu ktos odstrzeli ...bo wiekszego hejtera na tym portalu ze swieca szukac !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Eda Unia

Więc pisze ze Bartek klasa sama w sobie i do tego miał być Piter. Pewno bysmy zawalczyli o cos wiecej niz srebro. Wydaje mi sie ze Patryk jeszcze nie do konca dogadal sie w tym sezonie z silnikami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Tylko ten Piotr to miał okazję pokazać się w turniejach GP, gdzie okazało że jest za słaby i wypadł z rozgrywek. W IMP rozegranych na jego torze był dopiero czwarty, będąc słabszym od tych którzy na zawody do Rosji pojechali. Więc nie było żadnych dowodów, że Piotrek byłby lepszy od tych którzy na te zawody objechali.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

Tez mnie nie interesuja ,,,,wyniki,,Artioma poza EE...W GKMie jezdzi super.i oto chodzi..I tak ma trzymac....500 tysi do podzialu maja za ,,PO

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
gorzowianin z Mazowsza

Tylko on ocenia występ zawodnika w zawodach, a nie jego umiejętności. Też uważam, pomimo, że pisze o tym pierwszy raz iż Dudek a zwłaszcza Janowski te zawody zawalili. Dobrze, ze honor naszej drużyny ratował Bartek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
fancio34

No to ja nie widziałem tam braku ambicji Dudka albo Janowskiego . Janowski patrząc przez pryzmat GP zawsze ma problem od początku później już jest lepiej . Dudek ma problem sprzętowy w tym roku i tak mi się wydaje że po przesiadce na innego tunera jedzie dobrze . Wczoraj było widać jak to wygląda z jego silnikiem . Bartek fruwa ma wszystko poukładane tylko do ideału brakuje mu takie małe ciut i będzie kompletny . Wczoraj bez dwóch zdań to on wywalczył praktycznie ten srebrny medal .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.