Wątek dotyczący artykułu

Żużel. SoN. Tym razem Cieślak nie zasłużył na krytykę. Gdyby postawił na swoim, to mogliśmy mieć aferę

Polacy wygrali fazę zasadniczą SoN w Togliatti, ale w finale źle wybrali pola startowe i ze złotego medalu cieszyli się Rosjanie. Niektórzy mówią o błędzie Marka Cieślaka, który posłuchał żużlowców. Jacek Gajewski broni trenera kadry.

przeczytaj cały artykuł

malin1976

Kadra to jest Dudek i Zmarzlik a nie Janowski ciągnięty za uszy . Pawlicki na ławę oczywiście aza rok może Drabik . Ci wszyscy mistrzowie po erze Golloba , ci wycięscy przypadkowych indywidualnych mistrzostw Polski Zmarzlikowi do pięt nie dorastają , jedynie w czwórmeczach pokazywali jacy są świetni na tle słabszych rywali . W dwuosobowych skłądach pokazują to samo co w Grand Prix czyli nic .
A sam turniej bardzo fajny , kibicowałem Niemcom , jechali świetnie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Ale taka jest prawda. Jadąc wśród seniorów na razie Bartek Smektała niewiele może. Piotr Pawlicki w jego wieku był wiele lepszy. Równał bym go do jazdy, wówczas juniora Musielaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Przecież Piotrek Pawlicki z Musielakiem potrafili w jednym meczu jako juniorzy zdobyć około 25 punktów. A wiec "Tofik" zapowiadał się bardzo dobrze. Tylko na tej seniorce wiele ci zawodnicy zawsze tracą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mrfreeze

Musiałbym się przyjrzeć bardziej wynikom Tofika. Jakoś jego rezultaty nie były dla mnie tak widoczne jak Smyka. Mogę się mylić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
UniatoMy

Smyk juz nie raz pokazał ze potrafi jechać z seniorem za 3 pkt dlugo nie szukac SEC fakt obecnie ma zniżke formy ale jestem pewien ze z tego wyjdzie i to jeszcze w tym sezonie, co bedzie dalej? Czas pokaże ale my kibice UL liczymy na niego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.