Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Brak reakcji na zachowanie chuliganów to wstyd dla Jagiellonii Białystok (felieton)

Wśród osób, które napadły na uczestników Marszu Równości, była spora grupa kibiców Jagiellonii Białystok. Dziwi brak zdecydowanej reakcji klubu.

przeczytaj cały artykuł

Marek Palarczyk

Bardzo krótki list otwarty do prezydentów miast, radnych oraz posłów RP w sprawie marszów równości.
Rozumiem, że jest wolność zgromadzeń, marszów, wieców ale chyba można przewidzieć, które z nich są typową prowokacją. Wyznaczanie tras marszu pod konkretne kościoły, katedry, klasztory czy pomniki to jawna, widoczna nawet w egipskich ciemnościach prowokacja. Wystarczy aby ludzie zarządzający miastami wyznaczali trasy przemarszów sami tzn. z głową.
Mieszkam w Częstochowie więc pozwolicie, że skupię się krótko na marszu równości w Częstochowie. Panie prezydencie Krzysztof Matyjaszczyk, wystarczy zgodzić się na kolejny marsz równości pod jednym warunkiem, trasę marszu wyznacza pan. Jeżeli trasa przemarszu będzie wzdłuż torów tramwajowych z północy na południe miasta z dala od Błoń Jasnogórskich, nikomu nie będzie to przeszkadzało. Mogą tam maszerować przez tydzień albo i dłużej, a podejrzewam, że po kilku latach na taki marsz przyjedzie garstka zainteresowanych, bo to już nie będzie taka atrakcja jak jest teraz, czyli "zdobyć Jasną Górę".
Pozdrawiam Marek Palarczyk
jeżeli się zgodzicie z moim zdaniem, proszę umieśćcie ten list na swoich profilach i grupach w których jesteście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowax17

A ja mam inny list otwarty. Do wszystkich atakujących marsze równości, każdy obywatel ma prawo strzelać ostrą amunicją a policja używać broni automatycznej. Za każdego trafionego prezydenci wypłaca po 500.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Modafi

No wlasnie takimi wpisami i nazywanie mnie jeszcze banderowcem (zresztą wiesz kim byli banderowcy, że mnie tak nazywasz) swiadczy o Tobie to, że z inteligencją u Ciebie ewidentnie nie po drodze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
koń-kret-nie

Nie będziesz człowieku regulował ludziom praw obywatelskich zagwarantowanych w Konstytucji według swojego widzi misie. Mnie np. może denerwuje manifestowanie preferencji religijnych publicznie, marsze pielgrzymek, procesje ulicami miast pod moim oknem czy rzeźby niemal całego nagiego mężczyzny przybitego do narzędzia tortur na każdym wiejskim skrzyżowaniu dróg (w miastach też). To ewidentne złamanie jakichkolwiek zasad estetyki w miejscach publicznych i gorszy dzieci. Mimo to wszystko są legalne i nie zamierzam pisać z ALE "Rozumiem, że jest wolność zgromadzeń, marszów, wieców ALE..." Jeżeli jest wszystko zgodnie z prawem to nie ma dalej ALE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
ByczaKrólowax17

Brawo!! Dokładnie tak jak napisałeś. Jak się komuś marsz nie podoba, to siedzi w domu. Ja jestem przeciwko katolibanu, bo to jest zaraza Polski, co było widać, po zachowaniach Banderowskiej swołoczy ubranej w koszulki Jagielloni, dlatego nie uczestniczę w procesjach i innych katolskich spędach, co nie oznacza, że chodzę i rzucam w pedofilii w sutannach i baranach co za nimi idą, kamieniami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|9)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.