Wątek dotyczący artykułu

EBL. Oficjalnie: Polski Cukier Toruń ma trenera! Sebastian Machowski wraca do Polski

47-letni Sebastian Machowski został nowym szkoleniowcem Polskiego Cukru. Niemiec podpisał z toruńskim klubem roczną umowę. Jest znany polskim kibicom - wcześniej był zawodnikiem m.in. PGE Turowa i Kotwicy Kołobrzeg.

przeczytaj cały artykuł

HalaLudowa

A to niesłusznie. To dobry trener nawet jak na Budesligę. A czy będzie medal (i jaki) zależy od tego między innymi, na ile nowy trener pozwoli panu Ryśkowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Mateusz Mateusz

Ponieważ będą silniejsze ekipy od Torunia. Anwil, Stelmet, sądzę że nawet Stal biorąc pod uwagę że prowadzi ich Winnicki, który nieźle sobie radził z Toruniem przy budżecie jakim dysponował MKS.Nie wiem jak Arka, bo transfery do tej pory ciekawe,ale zobaczymy jak to wypali.Szkoda zwłaszcza, że można było zgarnąć Sacripantiego z większym doświadczeniem. Jestem w stanie założyć się w ciemno że będzie 4 albo 5 miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

O czym ty piszesz? Na jakiej podstawie? W naszym zespole jest na razie 4 polskich zawodników, bardzo mocnych jak na PLK. Nie ma żadnych przecieków odnośnie nazwisk zagranicznych. Pozostałe zespoły również nie skompletowane. Na jakiej zatem podstawie piszesz że będą mocniejsze? Stelmet? Na razie to jest tylko Tabak i chęć gry tańszym i młodszym składem. Sam Tabak na parkiet nie wskoczy... Arka zapowiada się słabiej niż w minionym sezonie. Stal póki co też bez jakiś nazwisk... Na tym etapie teksty o braku medalu to czysta amatorszczyzna... Sam z kolei trener był wicemistrzem bundesligi, trenerem roku. To nie jest tytuł dla byle ciecia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sean Dillon

Na tym etapie twoje opinie to wróżżenie z fusów. Aczkolwiek jestem się w stanie z tobą założyć o stówę (jak chcesz to ustalimy bankiera który nam zakład przytrzyma), że będziemy mieli znów medal - może w końcu złoty. Trenerowi warto dać się wykazać - to w końcu nie jest byle ogórek. Na zaciąg zagraniczny warto spokojnie poczekać i nie panikować, że inne kluby to... Martwi mnie jedynie, że tracimy dobrego kierownika drużyny - Marcin zostanie z nami do pucharów, a potem odsunie się na bok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Asphodell

O tym, czy zdobędziemy medal czy nie to dowiemy się po rozegraniu ćwierćfinałów. Ja też sceptycznie podchodziłem do tego angażu, ale nie szafujmy wyroków. Trzeba dać szansę nowemu trenerowi i przede wszystkim poczekać na skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.