Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Lubuskie derby już w niedzielę. Obsada komentatorska, sędziowska i składy na 11. kolejkę PGE Ekstraligi

Już w najbliższy weekend powraca PGE Ekstraliga. W piątek mistrz Polski Fogo Unia Leszno zmierzy się z beniaminkiem Speed Car Motorem Lublin, a w niedzielę czekają nas Debry Ziemi Lubuskiej. Emocji nie zabraknie także w Częstochowie i Wrocławiu.

przeczytaj cały artykuł

undisputed

Jestem zawsze za Gorzowem i będę im kibicować lecz życie to jest życie więc w tym roku nie ma co się łudzić zwycięstwami w naszym zespole gdzie DJ jedzie słabo.... 50:40 dla Sąsiadów z Zielonki. Wiem że każdy ma swoje zdanie i mogę się mylić ale sam Bartek z Thomsenem i Średnim Szymonem nic nie zrobia. Tym bardziej że w tym roku Vaculik jest szybki. Patryk, Vacul, Protas, Dzikus i Jensen zrobią swoje na tyle że przegramy. A tak na Marginesie prawie połowa zawodników z Zielonki to byli Stalowych hahahahah. Jaki ten los potrafi być przewrotny :-) w sumie to Jensen i Vaculik. Jak widać ich w Gorzowie brakuje a kto za to jest odpowiedzialny ? Prezes i reszta ekipy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czesiu

Dziki Nicki też kiedyś u was jeździł :) Do dzisiaj pamiętam jak Dzik z Galopem zawsze jeździli trzy ostatnie biegi i zawsze było 3x5:1 :P Tylko nie zawsze to wystarczało, bo reszta była kiepska.. Wtedy też często dzięki nam mieliście 6 miejsce :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.