Dyskusja

Kibic tylko lub aż tyle

chodz jestem calym sercem z Toruniem to nie widze zbyt duzych szans na wygrana mysle ze sezon zawalili Bracia i chyba ktos przejzy na oczy i w nowym sezonie ich juz nie bedzie. A skoro juz mowa o Toruniu to Adrian i Pawel do boju!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sebix22

Mimo wszystko liczę na fajny mecz pod względem widowiska. Liczę też, że do Częstochowy przyjedzie większa grupka niż rok temu. Sezon wam troszkę położył Iversen. Nie jest to ten Iversen co 3 lata temu. Póki co macie jeszcze matematyczne szansę na utrzymanie.
Włókniarz 0
Wrocław 2
Leszno 0
Zielona Góra 2
Nie wiem czy to wam da przepustkę ale będzie ciężko.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Time vel Netto

My raczej nic już nie wygramy do końca sezonu , trzeba patrzeć realnie . Dziś , dobry żużel pokaże Doyle , reszta naszych to protezy , które nic nie pokażą . Paweł i Adrian dziś na bank , zaliczą dobry występ i nas pozamiatają .
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Terolo

Przedpełski to może pozamiata ale parking a po swoim 2 biegu prysznic i do domu .Miedziak jak się podpali to gleba w każdym biegu niestety ale tak to realnie wygląda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
sonko

nie widzę sensu wzmacniania formacji juniorskiej na 1 ligę. IKS "powinien(?!) sobie poradzić w niższej lidze o ile odblokuje głowę. Braciszkowie H. - czy oni są nam potrzebni ? może lepiej oczyścić atmosferę i przewietrzyć skład żeby ta drużyna odżyła? Jeśli zostaną nadal mogą być kwasy..... Co do dzisiejszego meczu :przewiduje standard czyli porażkę w okolicach 53:37.Paweł i Adrian zrobią wszystko żeby zamknąć pysk Termińskiemu.Zawsze tak było ,że nasi wychowankowie musza się odkuć i pokazać w meczu z była drużyną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sonko

w sumie to na nikogo nie można liczyć kiedy jest taka chora atmosfera w klubie.A ten szczególny przypadek to ciekawy przypadek dla psychologów sportowych.I dlatego dodałem znak zapytania i napisałem ,że "powinien" co wacale nie znaczy ,że tak będzie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.