Dyskusja

Górnik Zabrze KGHM Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
26 lipca 2019, 18:00

1 : 0
relacja

HEOgomy

Podobno heheszky zrezygnował całkowicie z forum ☺️☺️☺️ przyszedł komunikat o usunięcie konta, ma tydzień na odwołanie albo konto zostanie usunięte na zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KoronaMKS

No ja się nie dziwię, często jest banowany i już kiedyś pisał że jak będzie się sytuacja powtarzać to opuści forum na zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HEOgomy

Hehszky sam zakomunikował, że odejdzie z forum jak dostanie choć jednego bana i jak widać dotrzymuje słowa, Maikel też postanowił że odejdzie z forum a nie oszukujmy się on nigdy nie odejdzie nawet jakby odszedł to zrobił by nowe konto ale nie umiał by się ukrywać he, he ☺️

| Odpowiedz
blokuj
stachu76

Nie znam dokładnej zasady działania ale chyba ktoś powinien czytać to co jest zgłaszane, inaczej jakiś upośledzony może zgłaszać np " Cześć Wam tutaj" a system to przyjmie? Bez sensu

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tańczący z wilkami.

Heheszky nie miał ponad 30 banów, gadasz bzdury totalne, miał max 3 bany, kogo ty starasz się tu grać?........admina ? .......on by takich bzdur nie plótł :))).......żenada

| Odpowiedz
blokuj
CWKS1916Legia

Mnie prawie nie ma? Jestem dość często, a jak mnie nie ma na dość "popularnej' relacji, to sobie często czytam na następny dzień te mądrości.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
zadziwiony

Może to tylko chwilowe załamanie po wczorajszym występie Legii? Przejdzie mu. Czas goi rany, a prawdziwi kibice składają się głównie z blizn ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.