Wątek dotyczący artykułu

EBL. Hit transferowy: Michał Sokołowski zagra w Anwilu Włocławek!

Potwierdziły się ostatnie doniesienia serwisu WP SportoweFakty. Michał Sokołowski przechodzi ze Stelmetu Enea BC do Anwilu. To jeden z najgłośniejszych transferów tego lata.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Tzw - przepraszam za wyrażenie - Sokół wraca więc na stare śmieci. Powroty bywaja piekne ale o ich urodzie decyduje sposób w jaki sie stare śmieci żegnało. A tu mam zastrzeżenia chociaż wiem, że moje poglądy na ten temat sa niemodne i przestarzałe. Zawodnik zostawił klub kiedy ten był w kłopotach a teraz wrócił jak klub sypnął byc może większym niz inni proponowali groszem i kiedy sie okazało, że kluby zagraniczne jakoś przeoczyły gotowość Sokoła do wyjazdu na saksy. Dla mnie obie strony tego kontraktu są siebie w tej konkretnej i tylko w tej sytuacji - warte. Anwil nie powinien w ogóle interesować sie zawodnikiem, który tak sie zachował lat temu kilka a zawodnik z powodów honorowych nie powinien teraz opowiadać pierdół jak to zawsze świetnie sie czuł w Hali Mistrzów. Upadek obycza jów, proszę koleżeństwa. Ot, co. Poza obrębem tego uważam, że Sokół się w Anwilu nie sprawdzi również sportowo. Karty mówią, że druzyna z Sokołem na pokładzie nie zdobędzie mistrza. Żadna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jabu07

Można by uwierzyć w to co piszesz gdyby nie Igor Milicic,który z każdego gracza potrafi uzyskać maksa. Zobaczysz nowego Sokoła. Zrób screena z mojego wpisu. Ku pamięci :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
яzemiosło

Słuszna uwaga. Sokół jako pierwszy opuścił okręt jak ten zaczął wody nabierać. Pewnie nie wielu o tym pamięta.
Z drugiej strony to też praca. Sokół nigdy zbyt mocno nie identyfikował ze swoimi miejscami pracy, więc i tym razem nic ponad to się nie spodziewam. Obym się mylił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Defibrylator

Jak widzisz Anwil ostatnimi latami nie pozwala sobie na żadne sentymenty i dobrze na tym wychodzi. Zawodnika trzeba umieć wykorzystać, to że Stelmet tego nie potrafił nie oznacza, że ktoś inny również. W Stelmecie spodziewali się, że będzie gwiazdą, która pociągnie drużynę do mistrzostwa a w Anwilu nie będzie gwiazdą tylko jednym z wielu dobrych zawodników. Jeżeli będzie chciał się rozwijać to klub na pewno da mu taką możliwość a jeżeli będzie miał muchy w nosie i będzie gwiazdorzył to pewnie poleci w trakcie sezonu jak co niektórzy w poprzednich rozgrywkach :))) I bez względu na to czy ktoś go darzy sympatią czy nie to nadal jest to statystycznie najlepszy Polak grający w plk. I tak jest to hit transferowy bo prawdopodobnie to również najdroższy polak grający w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HalaLudowa

Naczytałeś się jakiejś propagandowej gazety? I nauczyłeś się tekstu na pamięć?
"Trzeba umieć wykorzystać zawodnika", tak, to jest zdecydowanie włocłwska mentalność. Dlatego we Włocławku gra się tylko dla pieniędzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Defibrylator

Dobry transfer Anwilu smakuje jeszcze lepiej widząc twoją narastającą frustrację :))) W dodatku non stop płaczesz, że inni mają porządnych sponsorów a was nikt nie chce sponsorować :D We Włocławku gra się dla pieniędzy? To według ciebie w innych klubach gra się charytatywnie? xDDD Już takie bzdury wypisujesz, że na poważnie nie wiadomo czy ty zdrowy na umyśle.

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

Nie zrozumiałeś mnie. We Włoclawku gra się PRZEDE WSZYSTKIM dla pieniędzy. KIbice WłocłaviI bowiem znani są z hejtowania własnych graczy (vide Kami Laczyński), a klub z notorycznego rozwiązywania kontraktów z nimi. Zresztą Twoja Włocłavia nawet z własną ikoną, Igorem Griszczukiem, zakończyła przyjaźń na sali sądowej. To chyba o czymś świadczy. Pozdrawiam z Wielkiej Wyspy (ale już tylko dzisiaj, bo wyjeżdżam na kilka miesięcy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Gabriel G

Być może okaże się, że masz rację. Zdziwię się ale nie wykluczam bo zycie pisze czasami dziwne i nieoczekiwane scenariusze. Natomiast Twoja teza, że Sokół będzie sie godził na bycie w Anwilu zadaniowcem to dla mnie ocean optymizmu z Twojej strony. Tak duży, że nawet lekko zazdroszczę. Poza tym mówimy różnymi językami również dlatego, że ja nie mam przekonania do Sokołowskiego jako gracza dużego formatu. Dobry gracz i tyle. Czas pokaże bo jak mawiał Woland to, że mówimy różnymi językami nie oznacza, że rzeczy, o których mówimy stają sie przez to inne :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.