Wątek dotyczący artykułu

Polska - Holandia. Vital Heynen: Wybór składu na kwalifikacje to dla mnie najtrudniejsza decyzja

- Jeśli w klubie powiem siatkarzowi, że go nie ma w kadrze, to pójdzie do innego. A w kadrze? Gdzie pójdzie taki siatkarz? Do domu. Dlatego to dla mnie najtrudniejsze - mówił o wyborze składu reprezentacji na kwalifikacje olimpijskie Vital Heynen.

przeczytaj cały artykuł

pxlewa

To nieprawda, Kubiak widać, że wraca do swojej gry po przerwie, ale nie jest tak anemiczny jak Szalpuk. Wczoraj miał 70 ileś procent skuteczności w ataku, a nawet jakby nie miał wydaje mi się, że to pewniak, Heynen mu bardzo ufa. Myślę, że może wypaść ktoś z dwójki Szalpuk/Kwolek + Kłos. Ewentualnie widzę grę z jednym libero, w takim wypadku wypadłby Wojtaszek i znowu Szalpuk lub Kwolek. Bednorz gra na dużym zmęczeniu, ale za nagrodę przyjmującego i grę na VNL wątpię, że straci miejsce w składzie, choć wiadomo, że to tylko takie gdybania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xomki

Wystarczy spojrzeć jak grał Wojtaszek w lidze..
Jeśli oceniasz po sparingowych meczach, to o każdym można powiedzieć "nie wiem co robi XYZ", bo nikt nie jest jeszcze w formie (i nie powinien być).
Kogo byś wzięła na pierwszego atakującego skoro nie Konarskiego.. Muzaj? Kaczmarek?
Świetny Kochanowski a szału nie było w Opolu. Rozumiem, że sam Kuba czy Bednorz są niesamowitymi zawodnikami, co pokazali w sezonie ligowym, ale chciałabym dowiedzieć się na jakiej podstawie to wszystko wnioskujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

W meczach o pietruszkę zawsze lepiej wyglądają młodsi, ale jak przychodzi do poważnego grania i zaczynają trząść się nóżki, to takie "Kubiaki" ratują nam tyłki, a bohaterami okrzykuje się młokosów, którzy w ogóle przyjmią pozytywnie serwis ( patrz: śliwka w meczu z USA na MŚ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.