Wątek dotyczący artykułu

Siatkówka. Wilfredo Leon, czyli Orzeł wylądował

Długo czekali na ten moment kibice, długo czekał Wilfredo Leon. I choć gdzieniegdzie dyskusja o zasadności jego gry w polskiej kadrze wciąż trwa, nie ma to już znaczenia. Świat polskiej siatkówki najlepszego zawodnika globu przyjął jak swojego.

przeczytaj cały artykuł

POLONIA warszawa

napewno nie powinien konarski grac i mam nadzieje ze nie pojedzie do gdanska kazda inna decyzja Vitala bedzie zdziwieniem. co do drugiej osoby to juz jest dylemat , ale w kratke gra bednorz raz lepiej raz gorzej a tak nie powinno byc wiec mam nadzeje ze Vital podejmnie słuszną decyzje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ablafaka

Vital o dziwo lubi zaskakiwać. Tak jak każdy skład wcześniejszych trenerów był do przewidzenia, tak tutaj może być sporo niespodzianek. Mnie nawet nie zdziwiłoby gdyby zamiast Zatorskiego w pierwszym składzie nagle zaczął grać Wojtaszek. Vital po prostu jest nie do przewidzenia. Skład na Ligę Narodów zaskoczył chyba wszystkich, może nie tyle co cały skład ale spora liczba zawodników była dość sporym zaskoczeniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Musisz się pogodzić z tym, że pojedzie Konar, bo mamy tylko 2 nominalnych atakujących, a nikt o zdrowych zmysłach nie powoła 1 atakującego, nawet jeśli Heynen cały czas bd testował przyjmujących na tej pozycji (patrz: śliwka w drugim meczu z Holandią).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.