Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Absurdalny przepis o młodzieżowcu już obowiązuje (felieton)

Od początku sezonu w Ekstraklsie obowiązuje przepis o młodzieżowcu. To kuriozum w skali Europy i kolejna próba zmiany polskiej piłki za pomocą przepisu-cepa.

przeczytaj cały artykuł


roberb

Żeby uzdrowić polski futbol to trzeba by wprowadzić przepis, aby w na boisku było maksymalnie 4 obcokrajowców. W kadrze może być ich więcej (żeby nie łamać przepisów Unii o przepływie pracowników) ale na boisku ograniczona ilość (jak w siatkówce). Wtedy będzie musiało pojawić się więcej Polaków i nastąpi selekcja naturalna- będą grali najlepsi. Nacisk na szkolenie też wtedy naturalnie będzie się musiało pojawić. Należy zrezygnować z kupowania wagonów nikomu niepotrzebnych i niesprzedawalnych obcokrajowców, którzy generują tylko koszty a poziomu ligi nie podnoszą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
roberb

Ale obowiązuje w żużlu i siatkówce a tam jesteśmy najlepsi. Wystarczy spojrzeć jak jest zbudowana piramida szkolenia w siatkówce.Sukcesy znikąd się nie biorą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.