Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Szok i konsternacja w Opolu. Jarosław Dymek: Nikt z nas nie zakładał takiego lania

- Polonia uciekała nam spod taśmy niesamowicie, a na trasie ciężko było cokolwiek zrobić. - mówił po meczu OK Bedmet Kolejarz Opole - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz (36:54) Jarosław Dymek.

przeczytaj cały artykuł

gryfik

Przestańcie już płakać w tym Opolu ! Wy wcale nie byliście słabi , to Orient -Express - POLONIA był piekielnie mocny i strasznie szybki ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bydgoski Polonista

Ile osób już chciało Brzozę, Grajczonka, i Bacha odstawiać od składu haha... Brzozę po meczu z PSŻ, a Bacha i Grajczonka na początku sezonu... Smucą mnie tacy kibice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryfik

o kim ty dziecinko piszesz - kibic sukcesu - ? o mnie ? gdybyś choc odrobinke był zorientowany to byś ćmoku wiedział że ,, gryfik" był w najciezszych chwilach swego uwielbianego klubu ,, Polonia" i jechał równo po garbach takich jak ty którzy tylko czekali żeby leżącej Polonii dokopać więc nie obracaj teraz kota ogonem tylko przyznaj rację tym którzy wierzyli w odrodzenie Polonii Bydgoszcz a nie pierdzielisz mi tu o jakiś kibicach sukcesu ...pfff

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
gryfik

Nie wiem czy w Bydgoszczy znajdziesz wiekszego przeciwnika odemnie jesli chodzi o Hancocka powrót na S2 , nigdy tego też tutaj nie ukrywałem , ty w ogóle czytasz co tu piszą inni czy tylko sam drukujesz bez opamietania i zrozumienia , kajtku :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.