Wątek dotyczący artykułu

Vital Heynen dotrzymał danego słowa. "Myślę, że Polacy są dumni z tej drużyny"

- Półtora roku temu obiecałem, że zbuduję zespół, z którego ludzie będą dumni. Jestem szczęśliwy, bo myślę, że mi się udało - powiedział przed startem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski, Vital Heynen.

przeczytaj cały artykuł

wisus54

Coś po komentarzach widzę że największy błąd obecnego trenera to to, że tzw EKSPERCI nie mają wpływu na skład drużyny i to ich boli. Ba nawet nie potrafią przewidzieć jaka szóstkę wystawi na mecz co stawia ich jako EKSPERTÓW w kłopotliwej sytuacji.Szanujmy Trenera i jego pracę skoro jest jednym z najlepszych jakich miała reprezentacja. Zbudował zespół mentalnie mocny który może zawalczyć z każdym .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ryszard k

Dla mnie to przeciętny trener. Drużyna gra bardzo dobrze jak .....go brak. Tak był na MŚ, gdzie rada drużyny na czele z Drzyzgą, Zatorskim plus eksperci (8 osób), po skandalicznych wypowiedziach trenera na temat Śliwki, katastrofalnych zmianach doprowadziła do tego że w meczach kolejnych trenerek stał z boku a faktycznie drużynę prowadził Zator z Fabianem.( zobacz mecz z Serbią) Już do końca trener prowadził drużynę spokojnie a decyzję konsultował z ...Zatorem i Fabianem. Najgorsze pomysły Heynenea to mecz z Rosją!!! Heynen nie zbudował żadnej wielkiej drużyny! To przeciętny dobry trener przyszedł do wielkiej drużyny do dyspozycji miał aktualnych MŚ i najlepszych juniorów w historii siatkówk na swieciei!!! Z Niemiec go wywalili bo po odejściu Grozera przegrywał wszystko. A więc trochę pokory by mu się przydało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.