Wątek dotyczący artykułu

EBL. Trwa ofensywa transferowa Anwilu Włocławek - Krzysztof Sulima na dwa lata!

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia. Krzysztof Sulima opuszcza szeregi Polskiego Cukru Toruń i przenosi się do Anwilu Włocławek. Reprezentant Polski podpisał z mistrzami Polski dwuletnią umowę. To piąty nowy koszykarz w zespole.

przeczytaj cały artykuł

Anwil ponad wszystko

Anwil z Sokołem, Simonem i Dowem nie wejdzie do play off? A jeszcze jest świetny ostatnio Karolak, wiecznie młody Szewczyk a dojdzie jeszcze minimum dwóch kotow. Nierealne macie marzenia, Anwil 26 razy z 27 sezonow gral w play off. Wiecznie extraklasa, prawie zawsze play off. Arka w finale? Możliwe, ale w tym roku tez miala grac w finale.. Czekamy dalej na kontrakty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł_xrwd

Z tym wiecznie ekstraklasa, to cię trochę fantazja ułańska poniosła, bo rozgrywki w PL trwają trochę dłużnej niż od 1992 roku :) a i od razu nie graliście w e-lidze, bo dzikie karty to wymysł z tego wieku. Do prawdziwych legend (Śląsk, Lech, Legia, Polonia) brakuje wam jeszcze jakiegoś półwiecza a do wyrównania wyniku Sląska w złotych medalach to i wieku może nie starczyć. Na razie łapcie Nas, potem Prokom, Wisłę, Legię, Lecha a po wieeeeeeeelu latach może złapiecie Śląsk i dopiero wówczas takie przechwałki będą czymś uzasadnione.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom Mie

Rly?
Jakos nie widze porownania do legend. Tylko podsumowanie historii Anwilu. W sumie rzetelne. Ktos ma niezdrowy stosunek do oczywistosci i dopatruje sie czegos czego nie ma. Anwil buduje swoja historie, i calkiem niezle mu idzie. Slaska nie ma potrzeby lapac, bo Slaska nie ma, a jak jest to potyka sie o wlasne nogi od dobrych 10 lat. Dzieci kibicow Slaska Schetyny chodza pewnie juz na pilke:)

A co do awansu. Rly? Nawet jak byla to forma dzikiej karty - to nie kupiona tylko wywalczona w barazach.
I szczerze? Stelmet mial swoje 5 minut po bezsensownym rozdziale Prokomu. Anwil ma swoje 5 minut teraz, jak okazalo sie ze 5 minut Stelmetu tak na kredyt bylo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
HalaLudowa

Z całym szacunkiem, czy mógłbyś nabrać trochę wiedzy na temat Śląska zanim napiszesz cokolwiek o nim? Nie wiem, skąd jesteś, ale chyba z daleka od Wrocławia. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Paweł_xrwd

"A co do awansu. Rly? Nawet jak byla to forma dzikiej karty - to nie kupiona tylko wywalczona w barazach." Uchachałem się jak fretka. Wróć, przeczytaj jeszcze raz, pomyśl gdzie się zgubiłeś. Jak nadal nie rozumiesz, co nappisałem, to powiedz, wyjaśnię :)
"Jakos nie widze porownania do legend. Tylko podsumowanie historii Anwilu. W sumie rzetelne. " A ja widzę napinkę. Anwil wielki, Anwil hegemon, Anwil, przed którym klękają narody :) To nie było napisane jak rzetelna historia.
"Stelmet mial swoje 5 minut po bezsensownym rozdziale Prokomu. Anwil ma swoje 5 minut teraz, jak okazalo sie ze 5 minut Stelmetu tak na kredyt bylo." I dla tego Anwil szuka sposobu wyzerowania długu bo mimo, że zawsze budował drużynę za realny budżet, to:
a) nieoczekiwanie naliczono mu opłatę za pranie ręczników od 1992 roku
b) budując halę wziął kredyt we frankach i się rypoło
c) Urząd Skarbowy opodatkował zbiórkę na flopmejdę podatkiem w wysokości miliarda procent.
Ciekawe czy trafiłem z którymś? :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Defibrylator

Mówiąc o sukcesach to biorąc pod uwagę daty istnienia klubów przez ciebie wymienionych jak i Zielonej góry i Włocławka to Włocławek wychodzi bardzo dobrze jeżeli chodzi o klasyfikację medalową. A i żaden z tych klubów po za Włocławkiem nie może się pochwalić tym, że odkąd awansował do najwyższej ligi to z niej nie spadł a już na pewno nie tym, że tylko raz nie grali w play off podczas rozgrywek w najwyższej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.