Wątek dotyczący artykułu

Europejskie puchary. Gorzej nie było - najgorszy start polskich klubów w historii

Polski futbol klubowy puka w dno od spodu. Sezon 2019/2020 jest najgorszym w historii, jeśli chodzi o występy przedstawicieli PKO Ekstraklasy w rozgrywkach UEFA. Honor polskich klubów, jakkolwiek to brzmi, ratuje jedynie Legia Warszawa.

przeczytaj cały artykuł


Geesol

co za artykuł?? jak wycie naćpanego kojota ?? jakie to ma znaczenie że ktoś odpadł 22 lipca a 12 lat wcześniej ktoś inny odpadł 24 lipca skoro te daty są ruchome a nawet powiem że w każdym kolejnym roku dni przeznaczone na eliminacje tych rozgrywek czyli środa i czwartek mimo iz są w lipcu to będą miały przesunięte daty. jakie to ma znaczenie ze legia przeszła dalej czyli jak to napisał mierny redaktorzyna broni honoru skoro nie trafiła ani na BRENDBY ani na BATE i w rozgrywkach była dodatkowo rozstawiona i mimo to pokazuje mizerną grę w starciach z mizernymi zespołami które to ani Brendby ani BAte do pięt nie dorastają, grę tak mizerna ze każdy kto oglądał te kopaninę miał dość po pierwszej połowie, gdyby trafiła na brendby czy bate to już po pierwszym meczu było by jasne że to jej wielki koniec.Piast i lechia mimo ze odpadły to pozostawiły po sobie dobre wrażenie, przynajmniej jakoś się to oglądało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Nie chcę bronic na sile Legii, bo w chwili obecnej po prostu na to nie zasługują, ale pisac, że Piast zostawil po sobie dobre wrazenie jest już szczytem hipokryzji. Chlopie Piast się zbłaznił z Bate grając u siebie. Piast się zbłaznił grając u siebie z Riga FC i wczoraj tez się zblaznił grając na wyjezdzie. Lechia nie lepiej, bo w pierwszym meczu grając z przeciętnym Broendby zmarnowali tyle sytuacji, że to musialo skonczyc się odpadnięciem. Następny zespol to Cracovia ! Moze dopisz jeszcze jak sobie radzi ich pogromca w drugiej rundzie eliminacji ?
Jesli my będziemy co roku pisac, że jedni się zblaznili, i jednoczesnie bronic następnych, że ci juz nie, bo zostawili po sobie dobre wrazenie odpadając np z potentatem z Lotwy to ktoś tu jest delikatnie pisząc nie spełna rozumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Django

Dobre wrażenie to można zrobić np.przegrywając minimalnie ,po dobrej grze,z renomowaną marką z silnej ligi a nie z frajerami z Łotwy czy słabeuszami z Danii. Legii nie broń bo jest w jednym worku z całą resztą.Śmiem twierdzić,że jakby grali z BATE lub Broendby to też już byliby za burtą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.