Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Motor - Włókniarz: Wulkan ogromnych emocji i podział punktów w Lublinie! (relacja)

Duży ciężar gatunkowy meczu Speed Car Motor - forBET Włókniarz udzielał się wszystkim od początku do końca. W spotkaniu pełnym kontrowersji, ostrzeżeń i zaciętej walki padł remis 45:45 po wygranej 5:1 gospodarzy w piętnastym biegu.

przeczytaj cały artykuł

Flagg

Jakie niektórzy muszą mieć smutne życie, jeśli nawet po tak fajnym spotkaniu koncentrują sie na narzekaniu. Co do kontrowersji się nie wypowiadam, bo na stadionie powtórek oglądać się nie da, ale sam mecz był do oglądania świetny. Przynajmniej z perspektywy kibica z Lublina czy Czewy. Bo mijanek jak na lekarstwo. Mamy fajny zespół pierwszoligowych walczaków, którzy robią co mogą. A że mogą tyle ile widać, to nie ich wina. Dzisiaj wyrwali remis w sytuacji, gdy wydawało się, ze jest już pozamiatane. Mamy praktycznie pewne 7 miejsce, czyli te, które 99% kibiców w Lublinie wzięłoby przed rozpoczęciem sezonu z pocałowaniem ręki. Do tego tworzymy fajne widowiska przy których raczej niewielu kibiców się nudzi. A mimo to wchodząc w wątek pomeczowy człowiek czyta jedynie narzekania. Przecież mieliśmy skończyć ten sezon z 0-0-14! Nie skończymy. Mamy 8 punktów z widokami na 10-11 na koniec sezonu. Mnie ten wynik satysfakcjonuje, bo z przekroju całego sezonu na więcej raczej nas nie było stać. Nie mamy w składzie Madsenów, Zmarzlików czy nawet Artiomów. Mamy dwóch liderów na około 10 pkt, jednego mega kozaka, który jest czołową, ale jednak wciąż drugą linią (Miesiąc) i dwie mega dziury w postaci AJ-a i Dawida. Do tego świetnych juniorów. To wystarczy, żeby trzymać mecze na względnym styku i nic poza tym. Ale do jasnej ch* cel na 99,9% osiągniemy. Wiec o co te płacze?
Mi się mecz podobał. Czy jestem rozczarowany? Po 14 biegu byłem mega, bo liczyłem na wygraną z Czewą. 11 pkt Zagara zakrawa na lekki skandal. Ale po 15 nie jestem. Nasi zrobili co mogli i na co ich stać. Ten sezon miał być na przetrwanie, a nie na efektowne wygrane i ustawianie Eligi do pionu.
Ja tam chłopakom dziękuję. Dziękuję również kibicom z Czewy, którzy tak licznie stawili się w Lublinie i świetnie bawili się z nami na stadionie. Za tydzień najpewniej ostatni mecz Eligowy w sezonie, a potem pełna mobilizacja na baraże. Pamiętajmy, ze cel wciąż jest ten sam - utrzymanie Eligi. I finalnie nie ma znaczenia, czy zrobimy to poprzez zajęcie 6 miesjca czy po barażach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Emmanuel Oyayebie

Poczytaj jego wpisy na live pod ich meczem do mnie :-))))) no jaja :))))) na koncu sie przyznaje, ze jest trolem :-))))) piszac: "to konto jest tylko dla was gorzowiakow....." tylko ze to konto ma ip, po ip jest adres, itd.
Qtafon mi pisze, ze obrazalem Lublin. Nie podaje zadnych cytatow, a ja sie cieszylem ze wszedl swego czasu ROW i ostatnio Lublin. Co do kibicow ROW, to jest poziom, ale jezeli chodzi o kibicow Lublina, to sa jakies jaja :-)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Shape_of_Despair

Czytałem. Nie oceniam każdego bo musiałbym wziąść urlop ale większość jegomośći z tym na czele nie dają mi powodu żebym z nimi normalnie pisał. Ten kun to jakoś zakompleksiony idiota bez pracy co wirtualny świat daje mu tyle radości.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wawi L

He, ale mi się wydaje, że to my jesteśmy w EL a wy dopiero macie szanse wyjść z 1Nice i teraz ciągle widać to na horyzoncie. Rzeszówek zginął całkiem, Rowek ciągle w 1 lidze, ale ci i ci podskakują. Wyluzujcie, jak się spotkamy na stadionie to będzie fajna imprezka, ale dziś to nie ta liga ...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Emmanuel Oyayebie

Prawda. W Lubuskie przesiedlano z ziem Bialorusi, Ukry sa glownie we Wrocku i okolicach. Pogadaj z ludzmi w Krakowie, co mysla o Lublinie :-))))) a blisko macie i mozna sporo sie dowiedziec :-))))))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wawi L

Ciekawe czy tyle co moich na Majdanku?
Dlatego jak słyszę o jakichś Ukraińcach i narodowościach to mnie szlag trafia, szczególnie jak mówią to ci ze Ślaska, albo zachodu Polski.

| Odpowiedz
blokuj
Emmanuel Oyayebie

Bedziemy sie licytowac? Czy ja napisalem, ze Twoi przodkowie byli w ss lub upa? Qrwa, czy Ty zdajesz sobie sprawe z tego co napisales? Piszesz potem o Majdanku, masz wogole w sobie krzte przyzwoitosci?

| Odpowiedz
blokuj
Shape_of_Despair

Mnie szlag trafia jak nazywa się nas kopidolami itd. Powinniście coś na ten temat wiedzieć gdyż macie kopalnie. Tu stawia was w głupiej sytuacji i pokazuje mierne oblicze bo chwytacie wszystko jak karp

| Odpowiedz
blokuj
Emmanuel Oyayebie

Co chcesz od kopidolow? Tylko ktos kompletnie bez wyobrazni moze lzyc z gornika, a sam gdyby zszedl na na dol to by sie zesral w polowie jazdy winda w dol. Slazacy mieli i maja honor, sa goscinni i normalni. Twardzi. Koniec kropka. A "baby slaskie" to idealny material na zone - ten txt slyszalem nawet od krakusow. Ale co tam, Lbn jest the best.... drzazge widza a belki nie dostrzega. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Shape_of_Despair

To tylko stwierdzenie. Pokazuje ci wasze odbicie. Ja już nie raz pisałem że wasz klub jest wporzadku. Kibice pewnie też ale reszta nadaje się na przemiał

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.