Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Motor - Włókniarz: Wulkan ogromnych emocji i podział punktów w Lublinie! (relacja)

Duży ciężar gatunkowy meczu Speed Car Motor - forBET Włókniarz udzielał się wszystkim od początku do końca. W spotkaniu pełnym kontrowersji, ostrzeżeń i zaciętej walki padł remis 45:45 po wygranej 5:1 gospodarzy w piętnastym biegu.

przeczytaj cały artykuł


Maxrow80

Piekny mecz,ale to co wyprawial sedzia Sasin to jest skandal,Gruchalski staranowany I wykluczony, brak konsekwencji I wykluczenia dla Trofimowa,jak Laguta mogl nie przekroczyc kredy dwoma kolami skoro Miedzinski przednim kolem na luku jechal po linii ???!,atmosfera elegancko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Noface77

Co do wykluczenia Miśka i braku wykluczenia Trofimowa. Serio nie widziałeś w tym różnicy? Przecież Gruchalskiego przekręciło, a Wiktor wjechał w niego, bo nic nie mógł innego zrobić. Co z tego, że sytuacja była na pierwszym łuku, skoro był ewidentny sprawca upadku i był nim Gruchalski? W przypadku Trofimowa było to klasyczne domino na pierwszym łuku, dlatego powtórzył to w 4. Co do Griszy. Nie wiem czy byłeś kiedyś w Lublinie czy też ogólnie na torze żużlowym. One są pochylone pod pewnym kątem nawet na łukach. W Lublinie krawężnik i linia jest na tyle szeroka, że Grisza ani razu nie wyjechał dwoma kołami poza krawężnik. Nawet ślady na murawie to pokazują. Rozumiem, że mieliście apetyt na 3 punkty w Lublinie, ale my też mieliśmy apetyt na 2.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.