Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Oficjalnie: Bartłomiej Pawłowski w Gazisehir Gaziantep

Grający przez ostatnie dwa sezony w Zagłębiu Lubin pomocnik Bartłomiej Pawłowski przenosi się do Turcji. Piłkarz podpisał 3-letni kontrakt z beniaminkiem tamtejszej ekstraklasy Gazisehirem Gaziantep.

przeczytaj cały artykuł


Pawel Dyl

Polska piłka nożna klubowa ze względu na poziom gry, zarządzanie nie powinna być finansowana z budżetów samorządów. Budowa stadionów wspieranie lokalnego sportu w wydaniu kopaczy jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Jeżeli to dziadostwo ma być dalej sponsorowane to tylko z pieniędzy sponsorów i to nie powiązanych ze spółkami skarbu państwa. Powinna się odbyć debata na temat tej patologii, bo sumy jakie konsumują piłkarze i działacze to jest karygodne. Jestem wieloletnim kibicem piłki nożnej, ale to co jest teraz powoduje że odchodzę od tej dyscypliny na poziomie ekstraklasy i ligi pierwszej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Geesol

taaak a pieniądze przeznaczane na to dziadostwo przekażmy rydzykowi lub kupmy karnety + opłacony lot na Barcelonę, real i inne kluby TOP, dodatkowo proponuje poddać debacie czy sportowcy którzy jada na igrzyska olimpiady, zawody sportowe których wyjazdy są choćby częściowo finansowane przez państwo nie muszą zwrócić tych pieniędzy gdy na tych zawodach nic nie osiągną .... jakie to polskie... rozumiesz jadowity gadzie ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.