Wątek dotyczący artykułu

Rasistowski skandal w Rosji. Kibice Zenitu protestowali przeciwko transferowi Malcoma

Kibice Zenitu Sankt Petersburg są zdania, że w klubie tym nie powinni grać czarnoskórzy piłkarze. Dlatego po transferze Malcoma zdecydowali się na nietypowy protest. Fani wznosili rasistowskie okrzyki.

przeczytaj cały artykuł

maxmark

Nie rozumiem tych wszystkich "obrońców praworządności"!!!! Na siłę, mimo mojej woli mam kogoś lubić i Ja nie mam nic do gadania!! Q...wa! Jak mi się nie podoba czarny, to mi się nie podoba i żaden posraniec mnie nie zmusi do innego myślenia? A jak to się nazywa, to też sprawa posrańców !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Jesteś rasistą i jeszcze się tym chwalisz, niedobrze to o Tobie świadczy, niestety. Dlaczego taki jesteś, zastanawiałeś się już nad tym może? Podziel się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.