Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Ostrovia druga, Orzeł w barażach! Zobacz tabelę i statystyki Nice 1. Ligi Żużlowej

Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrała w niedzielę za 3 punkty z Orłem Łódź (51:39) i dzięki temu zakończyła rundę zasadniczą Nice 1.LŻ na drugim miejscu. Było to możliwe, bo swoje mecze przegrali Start Gniezno i Unia Tarnów.

przeczytaj cały artykuł


karol3414

historia lubi się powtarzać :)
Tak czy siak, dla nas chyba to najlepszy układ. Półfinał z Gnieznem, w sezonie poszło nam bardzo dobrze, co prawda pierwszy mecz u nas Gniezno jeszcze nie jeździło na tak jak później ale rewanż w Gnieźnie na remis pokazał, że naszym zawodnikom pasuje ten tor, bardziej niż Rybnicki. Oczywiście, Gniezno teraz będzie się zastanawiać czy coś zmienić czy zostawić i my też będziemy się głowić czy w po będzie tor jak wcześniej, ale to i tak lepsza pozycja wyjściowa niż wyjazd do Rybnika, gdzie nam nie poszło ani trochę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZnarQ

Gniezno po prostu samo się wkopało robiąc totalny beton a dzień przed meczem była tam spora ulewa, tor nabrał sporo wody a przez geometrię toru w Gnieźnie mocno przyczepny stał się krawężnik co w Gnieźnie w tym roku było rzadkością. Myślę mimo wszystko że finał będzie pomiędzy Rowem a Ostrovią i kto wie może się wszystko zdarzyć , włącznie z awansem Ostrovii który będzie jednak możliwy tylko gdy dojdzie jakiś duży sponsor

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Zapomniałeś o drobnym szczególe w meczu w Gnieźnie. Nie jechał Olivier ! Z nim w składzie będzie trudniej o choćby zbliżenie się do wyniku z rundy zasadniczej . Inna sprawa ,tu nie ma już słabych drużyn. Dla kibiców lepiej jechać do Gniezna bo bliżej .
....
Z innej beczki, taki układ par może skutkować to o czym pisałem przed sezonem . Możliwy finał z Rybnikiem, wygrywamy finał , Rybnik jedzie w barażu z Lublinem :)))) emocje na wysokim poziomie do końca września gwarantowane :d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.