Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - Sparta: Cudu nie było. Holta miał wejście smoka, ale nie został bohaterem (relacja)

41:49 - takim wynikiem zakończył się mecz Get Well Toruń z Betard Spartą Wrocław w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi. Torunianie nie sprawili cudu, dodatkowo sami dali prezent rywalowi, nie puszczając Nielsa Kristiana Iversena w biegach nominowanych.

przeczytaj cały artykuł

thorndal

Tak tak, bracia Holder na przyszły sezon trzon drużyny. Pociągną nas do drugiej ligi. Nie rozumiem fenomenu tych gości. Był Gajewski i Frątczak, teraz skład ustala Krużyński, a oni dalej jadą bez względu na wynik. Iversen ma więcej punktów, a jedzie Jack. Dopóki Holdery będą jeździć w Apatorze, moja noga na stadionie już więcej nie postanie. Nie jestem kibicem sukcesu, ale mam już tej szopki po prostu dość. A na dokładkę Kopeć-Sobczyński. Kolejny po Pulczyńskich, którego ojciec płaci za miejsce w składzie chociaż gość jest cienki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
christo

I na kim narobił te 7 punktów? Z biegu na bieg jechał coraz gorzej. Dwa razy go przywieźli na 5:1. W nominowanych niestety nie jechał Liszka czy Fricke żeby PUK mógł zapunktować :) Słaby mecz odjechał i tyle a punkty nie oddają tego co robił na torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.