Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Krzysztof Kasprzak bohaterem truly.work Stali. "To jest dyspozycja dnia"

- Od 16 biegów nie wygrałem, to pomyślałem, że w końcu trzeba jakiś wygrać - powiedział Krzysztof Kasprzak po meczu truly.work Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno (46:44). Kasprzak w końcu się przebudził i był jednym z bohaterów.

przeczytaj cały artykuł

D-W-R

Jak już ktoś robił jakiegoś wała, to ty w komisji Macierewicza ;) Kolejna teoria spiskowa która nawet się nie otarła o logikę. Myślisz że Pawlicki, po takim przywitaniu, zgodził się na oddanie meczu i utratę kilkunastu tysięcy złotych za niezdobyte punkty? I pozostali, każdy punkt to kilka tysięcy.
Opowiedz nam może, jak to ustalają? Ile im zapłaciła Stal i jak to rozdzielają między zawodników? A Bartkowi się pomyliło i "drukował" w drugą stronę? Opowiedz, bo to naprawdę arcyciekawe :)
Dzisiaj Leszno jechało o pietruszkę, więc nie dziwi mnie że ich zawodnicy nie latali po bandach. Ale jest różnica między ustalaniem wyniku a jazdą na 90% możliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PABL0

Unia, gdy wyszła na plus osiem już spokojnie jechała po swoje 'dociągnąć' mecz do końca. Chyba trochę zlekceważyli Stalówców po tym jak Zmarzlik się zagubił. Nie sądzili, że gorzowianie będą w stanie się jeszcze podnieść. A tu proszę, Kasper i Szymek nie zawiedli do końca, Bartek się obudził no i Siwy chimerycznie, ale jednak wyszarpał swoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zygzag

Już Ci tłumacze : Pawlicki może stracił parę tysięcy na pkt. ale pomyśl ile mógł wziąć u bukmachera drukująca ten mecz? I nie dotyczy to tylko Pawlickiego. Mały nakład czysty zysk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.