Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Michał Świącik ma dość nadużywania ostrzeżeń. "Z żużla powoli robi się kabaret"

W magazynie PGE Ekstraligi eksperci poruszyli sporo ważnych kwestii. Jedną z nich był temat ostrzeżeń za ruszanie się pod taśmą startową. "Warningi" wzbudziły ogromne emocje szczególnie w Grudziądzu, gdzie Nicki Pedersen zwyzywał sędziego.

przeczytaj cały artykuł


pablo ss

Tego się nie da oglądać. Ten się czołga o 5 cm, ten nogę podniesie, tor trzeba ubić, do sędziego nie wolno ręką machnąć..... miękki się zrobił ten sport i poszedł w fatalną stronę. Chłopcom w rurkach się pewnie będzie podobało bo się nie sypie na białe polo i uszka nie bolą, ale żuzel niestety skończył się na starych tłumikach.
A co do tego magazynu...... Straszna poprawność polityczna. Nie wolno się wypowiedzieć przeciw partyjnej linii, że to " najlepsza liga świata". Połowa tych "gwiazdorów" w 2000 roku nawet by się nie złożyła na kopie jaką robiono. Wczoraj w " najlepszej lidze świata" w meczu "mistrza z wicemistrzem" były aż 3 mijanki po starcie. Emocje jak na rybach. Dramat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (20|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Masz już 17 lików, ale jakie to ma znaczenie, kibice nie maja do powiedzenia nic. Liczą się działacze i "WŁADZE", to co się dzieje w sporcie żużlowym, przypomina mi, w mniejszej skali, sytuację polityczną w Polsce sprzed lat 90-ych XX wieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo ss

Pycha kroczy przed upadkiem. Finalnie to kibice utrzymują ten sport. Za kilka lat będzie płacz, że ludzie nie chodzą na stadiony. Chodzi o to, że marynarki nie zdają sobie z tego sprawy, że jedynym co ludzi przyciąga jest show. Im będzie więcej głupich przepisów tym będzie mniej ludzi.
A ten magazyn z ekspertami, którzy nie mówią niczego co kibic sam widzi to dno. Fajny jest Cegielski bo się nie patyczkuje, a reszta tylko kiwa głową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Ale przecież, to kibice wyznaczają kierunek, tego jednak nie rozumieją polskie władze żużlowe. Piłka kopana jet najpopularniejsza bo ma miliardy kibiców.
Czy tak ciężko zrozumieć, że podniesienie atrakcyjności motorowej dyscypliny sportowej jakim jest żużel, polega na, tak jak to ująłeś, Na Show. W Szwecji, Danii, Francji czy Niemczech są to zawody piknikowe, jednak w Polsce można podnieść i doprowadzić do czegoś takiego, jak skoki narciarski.
Dziwi mnie, że panowie z lóż ViP, którzy decydują o tym sporcie, robią wszystko, by przez beznadziejne decyzje regulaminowe, zniszczyć ten sport z dnia na dzień.
Pewno ani pan Stępniewski, ani pan Demski nie czyta tych postów, ale może by ktoś im szepnął na ucho, to co tam gadają kibice ... jednak kogo to interesuje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.