Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Michał Świącik ma dość nadużywania ostrzeżeń. "Z żużla powoli robi się kabaret"

W magazynie PGE Ekstraligi eksperci poruszyli sporo ważnych kwestii. Jedną z nich był temat ostrzeżeń za ruszanie się pod taśmą startową. "Warningi" wzbudziły ogromne emocje szczególnie w Grudziądzu, gdzie Nicki Pedersen zwyzywał sędziego.

przeczytaj cały artykuł

Spartanin74

Jedna uwaga powiedzcie mi co do ustawien zawodnikow na kredzie jakim cudem sedzia z wiezy potrafi ocenic ze zawodnik krzywo stoi tego nie rozumie a kaze kierownikowi startu ich przestawiac co sedzia zostawil oczy na kredzie a juz wogule jak widzi zawodnika z pod bandy ile razy widac w kamerze ze ustawiaja zawodnika w prost na bande moze zrobic maszyny jak w gonitwach konnych panie Demski pomysl Pan ??? Zreszta czym tu pomyslec jak tam pustka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Spartan23

Od nowego sezonu sędzia dostanie lornetkę żeby dobrze się przyglądał zawodnikom na starcie. A niech tylko który będzie przesunięty o centymetr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Biega

Takim cudem że jest monitoring , ja jednak jestem zdania żeby zamiast kierownika startowego był SĘDZIA STARTOWY który puszcza zawodników i wtedy ten sędzia z wieży miałby guzik do gadania co do wystartowania tych zawodników i uniknęlibyśmy takich wpadek jak w Krakowie gdzie zawodnicy jadą tylko 3 okrążenia albo w Pile gdzie kierownik startu biega w dresie z wypchanymi kolanami , bo np. takiego śmiesznego kierownika startowego to mogłaby nawet podprowadzająca zastąpić .
K.S.
UNIA
LESZNO
BARONOWIE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.