Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Michał Świącik ma dość nadużywania ostrzeżeń. "Z żużla powoli robi się kabaret"

W magazynie PGE Ekstraligi eksperci poruszyli sporo ważnych kwestii. Jedną z nich był temat ostrzeżeń za ruszanie się pod taśmą startową. "Warningi" wzbudziły ogromne emocje szczególnie w Grudziądzu, gdzie Nicki Pedersen zwyzywał sędziego.

przeczytaj cały artykuł


CKM_

Ciekawe kiedy zwrócą uwagę na opinię kibiców w tym temacie. Bo to jednak niby dla kibiców te mecze? Czy jednak może nie? To wszystko nie dzieje się po to żeby żużel był fajniejszy, nie jest, wiadomo. Za to pławienie się we władzy i lożach vipowskich jest dla nich w sam raz, aż trudno potem zrozumieć punkt widzenia innych. Po co zaraz ostrzeżenia za każde drgnięcie przed startem? Kiedyś wystarczało przytrzymanie i puszczenie taśmy w momencie najmniej dogodnym dla czołgisty. Albo dlaczego zamiast wykluczenia nie cofnąć zawodnika np o 20m do tyłu, co uatrakcyjniłoby wyścig? Itd itp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Wiesz co, byłem kilka razy w "lożach" ViP i całkiem fajne miejscówki - gorzałka gratis i można coś zjeść - jedzenia jednak nie polecam.
Jednak ci działacze z najwyższego szczebla mają coś innego, nawet nie rozumieją co przeżywają kibice i co najgorsze, ich to nie i n t e r e s u j e.
Niestety, to są inne ... ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.