Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Lokomotiv - Unia: goście jeszcze przed meczem zaplanowali zmiany. Kokin w to nie wierzył (komentarze)

Lokomotiv Daugavpils wygrał z Unią Tarnów 48:42, zdobył bonus i przypieczętował utrzymanie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Goście rywalizowali bez lidera, Petera Ljunga, w dodatku stosowali nietypową taktykę.

przeczytaj cały artykuł

merikare

"...stosowali nietypową taktykę" ?

Taktyka była typowa dla klubu który jest mocno zadłużony. W/g jeszcze nieoficjalnych danych, obecne zadłużenie klubu z Tarnowa wynosi około 400tys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
King Kord

Mogli skończyć na 5 miejscu i nie jeździć już tak to mają jeszcze dwa mecze za które muszą za punkty zapłacić. A Kasy nie mają bo zalegają ale są wypłacalni na ten moment.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zygzag

Mogli skończyć na 5 miejscu oczywiście, ale czy wtedy zawodnicy typu Ljung, Kułakow czy nawet Mroczka podpisaliby kontrakty wiedząc, że pozbawiając się pieniędzy za 2-3 dodatkowe mecze. Myślę, że dwóch pierwszych jedzie teraz o jak najlepsze kontrakty w elipie. Jeśli chodzi o pieniądze (czyli 4 bańki z Azotow na ten sezon) to nie wiem jak jest bo trzeba być fenomenem żeby nie stykło ale Sady jest "fenomenem". Ciekawy jestem ile zostało na kupce na dokończenie sezonu? Zresztą na następny sezon też jest 4 mln to ma czm rządzić.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.