Wątek dotyczący artykułu

EBL. Gruszecki zostaje w Toruniu. Zaskakujący transfer Humphrey'a

Karol Gruszecki zostaje na dłużej w Polskim Cukrze Toruń. Podpisał długoletnią umowę. Ze Stelmetem żegna się z kolei Michael Humphrey, który przechodzi do Śląska Wrocław. Stworzy duet podkoszowy z Kadeem'em Battsem.

przeczytaj cały artykuł

Henryk

Post o Panach Gruszeckim i Hampreiu ale przy okazji można "podszczypnąć" zielonogórski Stelmet BC, prawda Panie Autorze ?, ale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dygresja

Przeczytałam trzy razy.
Założyłam okulary i powtórzyłam czynność czytania raz jeszcze.
Czy może mi Pan wskazać ten fragment, którym autor "podszczypuje" Stelmet?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dygresja

Przeanalizowałam tekst siedem razy i doszłam do wniosku, że jeśli kogokolwiek autor chciałby tym artykułem zdyskredytować, to byłby nie Stelmet, a Śląsk.
Teza naciągana, oparta na zwrocie "zaskakujący transfer".
Chodziłoby wtedy o to, że wrocławska drużyna zdecydowała się na kolejny, nie gwarantujący sukcesu w rozgrywkach, transfer. Dwa wcześniejsze bowiem, według obserwatorów, są mocno ryzykowne.
Przypisywanie Karolowi złych intencji ukierunkowanych na Stelmet uważam za, na pewno w tym przypadku, nadużycie.
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.