Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica napisał historię przed 13 laty. Rocznica debiutu Polaka w Formule 1

Równo 13 lat temu miliony Polaków zasiadły przed telewizorami, by oglądać debiut polskiego kierowcy w F1. Robert Kubica myślał, że Grand Prix Węgier będzie jednorazowym występem. Swoim startem zakończył jednak karierę Jacquesa Villenenuve'a w F1.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz Kapuścińki

Tak, rzeczywiście Kubica był wtedy młodym obiecującym kierowcą a świat F1 stanął przed nim otworem. Ale to było 13 lat temu. Dzisiaj jest sportowym emerytowanym inwalidą. A wszystko to z powodu jego megalomanii. To nic innego, jak megalomania i narcyzm spowodowły, że stracił nie tylko zdrowie ale i 8 najlepszych lat w karierze. Tego niestety, nie da sie już odrobić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Potłuczony Umysł

Coś mi tu nie pasuje... Miał wypadek, ma niewładną rękę, można powiedzieć jest kaleką miał 8 lat przerwy. Hmmm.... a skubaniec dalej jeździ :D Strasznie mi imponuje swoją pracą i uporem i przede wszystkim talentem. Ty Pewnie przez 8 lat rozpiłeś się, przytyłeś po drodze ze 2 razy się rozwiodłeś i twoje osiągnięcie to wrócić z pracy i walnąć piwko. Dziwią mnie ludzie którzy piszą że zmarnował talent. Właśnie teraz pokazuje go najlepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Potłuczony Umysł

Najlepiej do nicku się przyczepić, ograniczenie umysłowe z twojej strony widać na odległość więc nie zabieraj głosu proszę cię. Ja Robertowi kibicuje mogę domyślać się jaki kawał ciężkiej roboty musiał wykonać by dalej jeździć w F1. Powrót po 8lat dla mnie inspiracyjna historia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
A my swoje

Bo bzdury wypisujesz koleś! Jaki talent widać teraz najlepiej? Te ,,ogony", które jeździ? Nie to mnie wkurzyło, a twoja ocena (bezpodstawna) innego komentującego, z nadwagą i browarem w tle. Skąd takie dane zaczerpnąłeś? Dlatego nick jak najbardziej na miejscu.

| Odpowiedz
blokuj
Potłuczony Umysł

"KOLEŚ" Idź się dokształć to podyskutujemy. F1 to brudna polityka. Czy uważasz że Kubica nie ma żadnego talentu, wytłumacz dlaczego? Właśnie głównym powodem że znalazł się w Williams poświadczyło to że ma ogromny talent a kasa od sponsora to dodatek który zdecydował o jego 100% wyborze. Wiesz ile młodych synalków bogaczy chce jeździć w F1 i oferowali dużo więcej kasy od Orlenu.Czemu natomiast 3 kierowca nie jeździ choć zapłacił fortunę. Zrozum wygrywanie nie zależy od kierowcy tylko od zespoły długo przed sezonem. Williams ma politykę, sponsorzy kasa i czekają, zarabiają. Głównym celem jest wypromowanie nowego mistrza Russella który też ma fenomenalny talent i jest młody to działa na jego korzyść. Samochody Williamsa są najgorsze w stawce a z tego bata nie ukręcisz. Gdyby R.K. zajmował podium pisałbyś inaczej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.