Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Betard Sparta celuje w złote medale. Zawodnicy szlifują formę na fazę play-off

Tai Woffinden wrócił już do jazdy po poważnej kontuzji. Betard Sparta jest teraz kompletym zespołem i może zagrozić Fogo Unii w walce o złoty medal. - Wszystko jest możliwe. Trzeba wygrać z każdym - przyznał Jakub Jamróg, senior wrocławian.

przeczytaj cały artykuł

leonidaswro

Spośród tez przedstawionych w artykule zgadzam się tylko z jedną: Jeśli chce się być DMP trzeba wygrać z każdym. Czy to łatwe? myślę, że już z Falubazem będzie mega trudno zwłaszcza, że mecz na wyjeździe. Z Unią wcale nie musi być łatwiej. A Falubaz za plecami Sparty czai się na potknięcie WTS'u.
Oczywiście marzę o złotym medalu i jego zdobycie świętowałbym długo, głośno i procentowo. Życie jednak uczy pokory - tyle razy ten medal był na wyciągnięcie ręki i co? Trzeba było obejść się smakiem :(
A co będzie gdy Sparta zdobędzie srebro? No cóż wydaje mi się, że w Polsce jest co najmniej kilkanaście zespołów, dla których jest to szczyt marzeń. WTS! WTS! WTS!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.