Wątek dotyczący artykułu

Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. Laurent Tillie: Terminarz spotkań przygotowano w sposób niesportowy

Siatkarze reprezentacji Francji w weekend rywalizować będą w Gdańsku na turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Szkoleniowiec Trójkolorowych przed rozpoczęciem zmagań skrytykował terminarz spotkań w trójmiejskiej Ergo Arenie.

przeczytaj cały artykuł

CrASH06671

racja racja... tylko jeśli my jedziemy gdzies na turniej to przestanmy plakac tylko jak teraz kapitan mowmy, ze gospodarzami jest ktos inny i mial prawo tak zorganizowac... a nie u siebie robimy to mozemy, ale na wyjazdowych turniejach placzemy, tak jak teraz francuzi... hipokryzja lv master heheh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lammergeyer2

To jest normalne - u siebie robimy pod siebie i udajemy, że tego nie zrobiliśmy a na wyjeździe marudzimy, że nam utrudniają życie. Tak robią wszyscy: Brazylijczycy, Włosi, Francuzi - dlaczego my mamy być tu inni?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CrASH06671

czytaj miedzy wierszami... ja nie mam o to pretensji bo dla mnie to jest normalne... tylko nie lubie pozniej sluchac marudzenia naszych jak gdzies jada... ja im kibicuje i nie liczy sie dla mnie czy przegraja przez terminarz czy slabsza forme zawsze to przezywam... nie lubie po prostu marudzenia :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.