Wątek dotyczący artykułu

EBL. Spór o Tony'ego Wrotena. KK Zadar: Ma ważną umowę. FIBA zajmie się sprawą

KK Zadar wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował, że Tony Wroten ma ważną umowę i zamierza oddać sprawę do FIBA, po tym jak media zaczęły spekulować o jego transferze do Anwilu Włocławek. Polski klub przygląda się sprawie.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Zmień płytę, bo to już zaczyna być nudne. Ileż razy można pisać to samo, literki na klawiaturze jeszcze Ci się nie wymazały?!
Jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia/napisania, to się po prostu przestań udzielać. Niby tak niewiele, a jednak zrobi bardzo dużą różnicę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Tu nie chodzi o to, że to ten czy tamten. Po prostu akurat na niego trafiło i tyle. Zresztą... Ty jesteś tego samego pokroju co ten niejaki "szurszacz 1" - o czym swoją drogą chciałem wspomnieć, ale dałem sobie z tym spokój - więc nie widzę żadnego powodu, aby wdawać się z Tobą w jakąkolwiek dyskusję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szurszacz 1

coś na temat artykułu??? czy dalsze stękanie???? jakoś mnie artykuły o srylmecie albo śluńsku nie interesują...a ty masz jakiś problem z Anwilem???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Tańczący z łopatą

Żeby być inteligentnym inaczej trzeba mieć choć źdźbło mózgu. To dno nie ma nawet tyle więc nie oczekujmy normalnych komentarzy. A użytkownik defibrylator będzie mu przyklaskiwał bo to dno pokroju asfodela jest z jego kamienicy. Zamknięte koło. Nie wygrasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Tańczący z łopatą

Twoje ostatnie komentarze:
"co tam słychać w 2 lidze??? jacy miszczowie wami pomiatają??"
"jak po meczu z opolem?. znowu was wydymali"
"wasz złodziejski klubik widzi światełko komornika w oknie, a może to pani marta idzie z odsieczą.."
Proszę cię. Milcz o poziomie pisania bo akurat ty obok asfodela już od dawna przekroczyłeś dno i lecisz dalej trollu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Jabu07

Patologia. A ja kiedyś byłem w ZG i zaczepił mnie ktoś, kto chciał 50 gr. Dałem mu i nie pomyślałem nawet że cała ZG to patologia. Więc nie generalizuj i wy....aj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.