Wątek dotyczący posta na blogu

PGE Ekstraliga - TYPER 2019 13 KOLEJKA

Szarold

  Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej (…)

przeczytaj cały artykuł


TomGKM

Włókniarz Częstochowa-GKM Grudziądz - (46-44) Niepoprawny optymista ze mnie :) Nie będzie trzeciego z rzędu remisu. Jedna i druga drużyna wiedzą o co jadą. Stawiam na minimalną wygraną Włókniarza.
Unia Leszno-KS Toruń (58-32) Żadnej niespodzianki nie będzie w tym meczu. Toruń na mecz w Lesznie nie ma żadnego pewniaka.
Motor Lublin-Stal Gorzów (50-40) Kontrolowane zwycięstwo Lublina. Bartek Zmarzlik wykorzystany maksymalnie utrzyma przez pewien czas wynik. Chętnie bym postawił nawet na wyższą wygraną Motoru, ale możliwe, że ktoś jeszcze zapunktuje w Gorzowie.
Falubaz Zielona Góra-Sparta Wrocław HIT (48-42) Bardzo ciężki mecz do wytypowania. Prawdę mówiąc wynik może być w jedną jak i drugą stronę. Jednak ZG jedzie u siebie i nie powinni oddać zwycięstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Włókniarz-GKM CKM-y u siebie powinni spokojnie wygrać, choć bez walki się nie odbędzie, 50-40


Leszno-Toruń Bardzo wysokie pewne zwycięstwo Leszna. Moje 60-30 może zbyt duże ale Toruń do 35 nie dobije


Motor-Gorzów Gorzów wraca na dobre tory. Motor ostatnio spuchł, szczególnie u siebie gorzej jeżdżą. 43-47, będzie ciekawie


Falubaz-Sparta Chciałbym przedłużenia dobrej serii WTS-u ale teren bardzo ciężki. Typuję 48-42. Będzie to przedsmak przed playoffami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.