Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Oficjalnie: Get Well Toruń spada z elity po raz pierwszy w historii

Stracona szansa na punkt bonusowy w wyjazdowym meczu z Fogo Unią Leszno oznacza dla Get Well Toruń utratę wszelkich matematycznych nadziei na utrzymanie w PGE Ekstralidze. Tym samym spada on pierwszy raz w historii swojego istnienia.

przeczytaj cały artykuł

Komentator Widmo

I bardzo dobrze że spadli. Jeszcze nie dawno tacy pewni swego byli, kiedy pisali że Lublin jedzie do nich na wycieczkę dostać baty i w drodze powrotnej będą pili Perłę na pocieszenie. Ciekawe co Toruń będzie pił na pocieszenie po dzisiejszej chłoście i spadku z ligi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Tak było pamiętam jak nas lżyli przed meczem. Też mi Torunia nie szkoda :))) I wcale nie będzie mi ich brakować w Elipie. Teraz moge sobie otworzyć Perełkę i zaśpiewać
Glory Glory Motor Lublin :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

z Torunia nie pamietam żeby ktoś szkalował nas albo Motor , jedynie w temacie czysto sportowym ale to tak zdroworozsądkowo mi się wydaje że tak po kibicowsku :) kazdy ma prawo i obowiązek dopingować swój klub , pozdro Marcinku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pan Władeczek

I wcale nie będzie mi ich brakować w Elipie.
--
Odezwal sie kibic klubu , ktory wystepuje w ekstralidze 2 sezony co 25 lat :)))))))))
lubelaki to jednak stan umyslu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.