Wątek dotyczący artykułu

EBL. Budżet Anwilu rośnie. Jest nowy sponsor. We wrześniu wielkie granie we Włocławku!

Firma MEZ została nowym sponsorem głównym Anwilu Włocławek. - To bardzo duża umowa, trzecia w hierarchii naszego klubu - chwali się prezes Arkadiusz Lewandowski. We wrześniu we Włocławku odbędzie się wielki turniej. Zagrają Maccabi i Partizan!

przeczytaj cały artykuł

Cezary Pazura

Dla sprostowania szacun dla was włodarze ! Bo to wy znalezliscie Iwana! Ale jak ma sie taka perelke to sie nie oddaje!! Rozumiem jak by kasy nie bylo OK...
Ja i to moje prywatne zdanie ogladalem na zywo mecze NBA w play off pamietam pierwsze mecze Provide, Nobilesu po dzis dzien Jezdzilem z zespolem Do Berlina itp. I Szczerze takiego talentu jak Ivan nie widzialem na parkietach Polskiej LIgi!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Jest czasem tak, że jakiś zawodnik szczególnie przypada nam do gustu więc Twoich zachwytów Almeidą nie neguję. Tak to widzisz, masz prawo. Jednakże nazwanie go największym talentem jaki grał w polskiej lidze to moim zdaniem gruba przesada. Ponieważ też obracam sie w koszykarskim świecie ładnych parę lat i znam tego czy owego tu czy tam to chcę Ci powiedzieć, że ostroznośc i cierpliwość prezesa i trenera Anwilu w ewentualnym zakontraktowaniu Ivana dobrze o nich świadczy. Nawet biorąc pod uwagę wszystkie Twoje emocje czy zachwyty, z moich informacji wynika, ze póki co Almeida żąda więcej niz jest naprawdę wart - choć zapewne wart jest sporo. Obawiam sie również, że strzelasz swojemu klubowi w kolano bo takie publiczne zachwyty Twoje i Tobie podobnych kibiców skłaniaja almeide do podbijania ceny i stanowia jeden z jego argumentów w negocjacjach z klubem. Rosjanie takich nieświadomych konsekwencji swoich postaw ludzi nazywaja w pewien szczególny sposób ale nie będę tego okreslenia przytaczał bo możesz je zbyt osobiście zrozumieć a nie chcę Cie obrażać. Uważam ponadto, że jesli Anwil - a wiele na to wskazuje - chce wejść na naprawdę wyzszy pułap europejskiego basketu to nie może być uzależniony od tego czy akurat Almeida we Włocławku zagra czy nie zagra. Tworzenie z Almeidy ikony klubu jest przedwczes ne i przede wszystkim samemu klubowi nie słuzy. To nie Curry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cezary Pazura

napisales nie na temat! Nie znasz mnie wiec skad możesz wiedzieć czy sie podniecam i zachwycam Iwanem? Znam go rozmawiałem z nim...Dla Cie bie sprostowanie chozi o jakis honor! Chlopak wywalczyl dwa zlotka kolego. I bez problemu zostałby ikoną zespołu tylko trzeba dać szanse na zaistnienie w kartach historii. Co do Mojego zdania nie zmienie ,ze jest on najlepszym koszykarzem w histori plk. Pokaz mi moze innego? Moze Carry z NBA?

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Nie użyłem słowa podniecam. Nie muszę Cię znać żeby stwierdzić, że jesteś Ivanem zachwycony. Wynika to z Twoich tekstów. Nie mozna być ikoną klubu po dwóch sezonach nawet jesli były bardzo dobre. To słowo czy szerzej ten zwrot ma większe i głębsze znaczenie. Np. ikoną Waszego klubu jest Griszczuk a Sląska Wójcik. Mam nadzieję, że dostrzegasz róznicę między nimi a dwoma sezonami Almeidy. Zgadzam sie z Tobą, że mógłby tą ikoną zostać ale to mało prawdopodobne bo Ivan to raczej typ najemnika czy mówiąc bardziej elegancko, wolnego strzelca niż kogoś dla kogo klub to istotny element życia. W szczycie swojej kariery Igor Griszczuk otrzymywał wiele propozycji od innych klubów i zawsze odpowiadał, że nie wyobraża sobie siebie poza Anwilem. Ivan jeśli dostanie lepszą propozycję to odejdzie. Takie czasy. To, że rozmawiałes z zawodnikiem nie oznacza, że Go znasz. Też z nim rozmawiałem i nie mam takich ambicji by uważać, że Go na tej podstawie znam. Absolutnie nie zgodzę sie, że to najlepszy zawodnik w historii PLK. Nie wiem czy byłby w pierwszej dziesiątce. Wątpię.

| Odpowiedz
blokuj
Cezary Pazura

pisalem ,ze moglby byc ikona! Jak nie zakontraktowali go to jak moze byc ikona. Ikona mozna byc po5-10 sezonach dlatego pisalem aby byl. Poza tym zobaczysz co bedzie po sezonie gdy te gwizdki zaczna pokazywac rozki....Igor tez ma nadzieje ,ze pojdzie gdzies dalej jako trener...Oguci gwiazda...itp. Kontraktowanie zawodnikow na jeden sezon to jest tez nie bardzo bo sie nawet nie utozsamiaja z drużyną ...zreszta po co ja to pisze ...Pozdrawiam !

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.