Wątek dotyczący artykułu

NBA. Odważne słowa Kyle'a Kuzmy. Los Angeles Lakers będą mieć wielką trójkę

LeBron James, Anthony Davis oraz Kyle Kuzma mają w przyszłym sezonie stworzyć "BIG 3" Los Angeles Lakers. Tak przynajmniej twierdzi ostatni z wymienionych.

przeczytaj cały artykuł


szeherejzada

Jeśli DMC wróci do formy ... nie zapominajmy że AD i DMC już grali długo i tworzyli na prawde gigantyczny duet podkoszowy. Jedyne czego brakowało wtedy w NOP to silny obwód, mocni zawodnicy typu rzucającego i mieli by szanse walczyć o wysokie cele. Kuzma jest bardzo utalentowany. Mając takich nauczycieli wokół siebie jak LBJ,AD i DMC może wystrzelić z formą. W końcu wszyscy razem ćwiczą, więc na treningach ma poprzeczke wysoko ;) Zobaczymy ... Wydaje mi się że LAL jest silniejsze na papierze niż LAC. Mają więcej klasowych zawodników. Natomiast z utwożonych tego lata duetów Kawhii z Georgiem wydaje się być najbardziej niebezpieczny i 'punktogenny'. Każdy z nich potrafi rzucić ponad 30 punktów w meczu z palcem wiadomo gdzie... także będzie ciekawie w tym roku !! :) Pozdrowienia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.