Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Hit w pigułce: Włókniarz przeciwko wszystkim, a GKM play-off i tak obejrzy w telewizji (komentarz)

Wydaje się, że forBET Włókniarz Częstochowa dokonał niemożliwego. Zespół wskazywany na największe rozczarowanie sezonu zapewnił sobie udział w fazie play-off pokonując MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38.

przeczytaj cały artykuł

Ed-CkmW

To pewnie odnośnie decyzji sędziego, ewentualnie po teatralnym położeniu się na torze Rolnickiego. Nie wiem czy w tv to było pokazane, ale po uślizgu wstał i chciał chyba zejść z motocyklem na płytę, a po chwili się położył i zaczął zwijać, przy 4:2 dla CKM'u (w powtórce był identyczny wynik). Do samych kibiców na 100% nikt czegoś takiego nie skandował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
binio

Wątpię,że Rolnicki sam się położył to raz a dwa gdybyś dobrze patrzył to byś widział,że tylne koło miał zablokowane i dlatego nie mógł zejść z toru.Więc jak widział,że nie da rady zejść do przykucnął bo może zabolała go noga którą miał niedawno kontuzjowaną.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ed-CkmW

Nie chodzi mi o sam moment upadku z motocykla, bo najzwyczajniej nim 'majdnęło' (nie wyglądało na bank jakby kładł motocykl), tylko po całym zajściu podprowadził sprzęt pod bandę (upadek gdzieś ok. środka toru) i obserwował kolejność reszty zawodników i jak zobaczył że Artiom jedzie drugi, to się 'położył'. A po całym incydencie szyderczo się uśmiechał. Siedziałem akurat na wprost zdarzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wzeta

To była ewidentna czerwona kartka dla symulanta Rolnickiego o czym dowiesz się pewnie z magazynu żużlowe go w kontrowersjach chłopak wstał zobaczył który jedzie Artiom i usiadł pod bandą jak na pikniku a potem się położył i udawał że nóżka boli ale kamery oszust już nie oszukać. Powinien zostać ukarany czerwoną kartką jeszcze raz powtórzę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
pawel88

Mogłeś wybiec i pomoc mu pchać ten motocykl z zablokowanym kołem, pewnie dałbyś radę w dwie sekundy i na jednej nodze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pawel88

Oczywiscie ,ze tak odnoszę się tylko do kolegi Wzeta. Może i jestem w tym przypadku nieobiektywny, ale ciężko mi się doszukiwać celowości Rolnickiego w przerwaniu biegu. Koło blok, gość świeżo po kontuzji i nie uradził, nawet zdrowy zawodnik miałby problem zdążyć zejść z toru tak szybko.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.