Wątek dotyczący artykułu

Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. Polska - Francja: mocne głowy Biało-Czerwonych. Igrzyska o krok!

Tak grają mistrzowie świata! W swoim najważniejszym spotkaniu w 2019 roku siatkarze reprezentanci Polski rozbili w Gdańsku Francuzów 3:0 i od awansu na igrzyska olimpijskie w Tokio dzieli ich już tylko jeden jedyny krok.

przeczytaj cały artykuł


shevi

Czapki z głów! Fantastyczny mecz Polaków. Leon jeszcze na 60% możliwości, a już robi różnicę. Środkowi - nie mam pytań, zgasili światło Francuzom. Kubiak - mina Ngapetha, gdy Michał schował mu ręce przy ataku, bezcenna. Muzaj - pracuj, chłopaku, nad psychiką, a będziesz wielki. Vital - po raz kolejny "w tym szaleństwie jest metoda".

Francuzom życzę awansu na IO w styczniu, bo to znakomita drużyna i zasłużyli na to. A sobie życzę, żeby Polsat przestał wsadzać do studia Czarneckiego, bo chętnie bym posłuchał ekspertów, a nie skompromitowanych polityków. Nieważne, z jakiej opcji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ramzes V

I skompromitowanym politykiem też. Na funkcję wicka wybrano go, aby zapewnić finansowanie związku. Demokracji tu nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.