Wątek dotyczący artykułu

Tokio 2020. Kwalifikacje do igrzysk. Michał Kubiak i Wilfredo Leon bohaterami meczu Polska - Francja

Reprezentacja Polski pokonała Francję 3:0 w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich, dając prawdziwy koncert gry. Sprawę w swoje ręce wzięli głównie środkowi, ale tak naprawdę nie było słabych punktów w drużynie.

przeczytaj cały artykuł

Mirosław Czaszkiewicz

Najlepszym zawodnikiem meczu był bezsprzecznie Wilfrido Leon! Przez cały mecz popełnił może 3 błędy z tego 2 serwisowe. Drzyzga zagrał lepsze spotkanie niż Kubiak, ale i Michał zagrał dziś wreszcie na swoim normalnym poziomie, choć nie ustrzegł się błędów w przyjęciu i ataku. Na plus należy zapisać występ Muzaja, który po nabraniu doświadczenia i poszerzeniu repertuaru uderzeń na stałe wygryzie Konarskiego z pozycji atakującego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbyszek Szpargała

Na pewno mówisz o tym samym meczu? 3 błędy to on miał do połowy pierwszego seta. Potem też mu się zdarzało parę wpadek. Na szczęście oprócz tego skończył trochę piłek, dzięki czemu występ jako całokształt można uznać za udany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
5teel

Że co?to chyba Ty niewyrazny oglądałeś mecz bo Leon faktycznie miał dość mało błędów własnych na palcach 1 ręki można by policzyć w całym meczu z tego wszystkie to serwy chyba do tego chyba nie dostał ani 1 bloku z tego co pamietam jak co to powtórke oglądne by się upewnić bezapelacyjnie najlepszy z naszych pewny soczysty atak dzisiaj czyli typowy Wilfredo do tego dość dobrze w zagrywce tak od 2 seta to Nghapet dostawał bomby z pola serwisowego że myślałem że mu ręce urwie.Najgorszy z naszych dziś ewidentnie Bieniek i Drzyzga który momentami grał bardzo schematyczną wystawe i dotego niedokładnie a Bieniu chyba dostał nakaz na floty bo przeważnie ciupał z tej zagrywki dość soczyście dziś chyba był zakaz popełniania błedów:) mimo że Piter dziś też nie błyszczał to jednak zablokował kilka razy Francuzów dlatego ciut lepsza ocena niz Mateo reszta na swoim poziomie nie licząc rezerwowych bo ich nieda się ocenić obiektywnie bo nie grali dość długi czas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.