Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kolejna groźna kraksa w TAURON SEC. Kontuzja Antonio Lindbaecka? (aktualizacja)

Po feralnym wyścigu numer 10 w drugim finale TAURON SEC w Toruniu, w trzecim w Vojens pechowy okazał się wyścig 11. Po ataku Petera Kildemanda na tor upadł Antonio Lindbaeck. Po chwili w Szweda uderzył nadjeżdżający Frederik Jakobsen.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

No jak to przecież Grudziądz pojedzie w barażu jeśli się odbędą ...
Motor-Gorzów 48-42
Gorzów-Włókniarz 48-42
Gkm-Motor 43-47

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukaz

Po co ty tu wchodzisz jak pojecia nie masz o żużlu i bzdury wypisujesz Tabele sobie otwórz i ogarnij temat dopiero cos napisz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wesly

Tu się mylisz, przy najgorszym scenariuszu to GKM może jechać w barażach, to Ty lepiej popatrz w tabelę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Fritz

Myślę, że pojęcie mam większe od ciebie, dokładnie wiem jak wygląda obecnie tabela i jak wyglądała w lipcu. O barażach napisałem celowo w złości. Co roku ta sama śpiewa i ten sam rezultat. Mam wrażenie, że nie chcieli play off tak jak w poprzednich sezonach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.