Dyskusja

J_CZ

Obaj (Kołodinski i Curzytek) zadeklarowali, że nie są zainteresowani byciem zawodnikiem rezerwowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Chociaż wczorajszy SEC udowodnił, że czasem opłaca się być nawet rezerwowym :D Dziwna ironia, rezerwowi toru i całego cyklu okazali się być lepsi od niejednego stałego uczestnika. Cholernie żałowałem, że Lahti nie dostał się do finału, fajnie wczoraj jeździł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Czy ja wiem... może i jest to jakieś sprzeciwienie się regulaminom, ale z drugiej strony trzeba spojrzeć realistycznie, może po prostu nie stać ich na to, żeby jechać na zawody tylko po to, żeby postać 3h w parku maszyn. To są przecież młode chłopaczki, niekoniecznie muszą stać za nimi jacyś duzi sponsorzy. Ba, może sponsorom nawet nie w smak jest płacić za wyjazd, skoro żywa reklama może nawet nie pokazać się ani razu na torze. Karanie zawodników za brak finansów byłoby nieco niesprawiedliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.