Wątek dotyczący artykułu

Żużel. DMPJ. Bogdanka Motor najlepsza w Ostrowie. Komplety Lamparta i Turowskiego (relacja)

W poniedziałek na torze w Ostrowie odbyła się zaległa V runda półfinałowa w grupie A Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zwyciężyła drużyna Bogdanka Motor Lublin. Komplety punktów zdobyli Wiktor Lampart i Marcin Turowski.

przeczytaj cały artykuł

MarS_80

Nie wiem, prawdopodobnie oszczędzają na "PO".
Ale z drugiej strony jeżeli juniorzy szybko się regenerują, dodatkowo brak kontuzji, przemęczenia to dlaczego nie mają startować? Faktycznie dziwna sytuacja.
Wiktor Lampart we wczorajszym meczu ze Stalą popełnił tylko jeden błąd w 10 biegu, poza tym rewelacja. Rozkręca się junior! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Bo ja wiem czy takiemu Kuberze jest niezbędna rywalizacja z juniorami. W juniorskich turniejach często jest sporo upadków, po co ryzykować. Dziwne jedynie że w składzie nie pojawił się Pludra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.