Wątek dotyczący artykułu

Boks. Pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego nie składa broni. "Będziemy dalej dociekać prawdy"

- Państwo powinno dołożyć wszelkich starań, aby tę sprawę transparentnie wyjaśnić - powiedział pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego, adw. Jacek Dubois, w "Faktach po Faktach". Prawnik zapowiedział, że będzie składał kolejne wnioski do prokuratury.

przeczytaj cały artykuł


luks

Jak będą tak dalej drążyć to się okaże, że wszyscy będą samobójstwa popełniać łącznie z panami Giertychem i Duboisem.
To naprawdę w dzisiejszych czasach takie proste żeby zabijać ludzi, którzy coś wiedzą i nikt za to nie odpowie? Dziwny ten nasz kraj, myślałem, że nieco cywilizacji tu mamy, ale jednak jesteśmy w kraju bezprawia, oszustwa na najwyższych szczeblach władzy i to stawia nas na równi z krajami trzeciego świata. Środkowa afryka, rosja czy jakiś meksyk w rejonach dominacji karteli narkotykowych. Dramat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alfi

Niestety , ale taki system działa w krajach , w których niby poziom demokracji jest największy . A kto wodzi prym w takim czyszczeniu - nikt inny jak USA , które w białych rękawiczkach załatwiają swoje sprawy . Aparat przymusu tj. policja i prokuratura a także sądy działają wespół z każdą sitwą rządzącą aby czyścić sobie drogę . Życie ludzkie tu jest niczym praktycznie . Robią to ludzi echorzy na władzę , tu nawet nie chodzi już o pieniądze , czy Tusk albo Kaczyński to ludzie bogaci - nie , ale ich determinacja w sprawie władzy jest absolutna .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.