Wątek dotyczący artykułu

WTA Cincinnati: Petra Kvitova pokonana przez Marię Sakkari. Serena Williams wycofała się

Petra Kvitova przegrała z Marią Sakkari w II rundzie turnieju WTA Premier 5 w Cincinnati. Wycofała się Serena Williams, a na jej miejsce weszła Jessica Pegula, która uległa Zarinie Dijas.

przeczytaj cały artykuł

Kri100

"Stare" mistrzynie odchodzą, Williams, Kwitowa, Kerber, Wozniacki, Muguruza...
Na naszych oczach właśnie młodsze pokolenie rozdaje już karty w WTA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
agi12

Jeszcze bym się wstrzymała z wysyłaniem tych starych mistrzyń na emeryturę, bo o ile młode rzeczywiście bardzo atakują w tym sezonie, to jak spojrzymy na ranking to jednak w pierwszej szóstce mamy cztery zawodniczki powyżej 27 roku życia. Zgodzę się, że Wozniacki i Kerber raczej nic wielkiego już nie osiągną ( Angie to w ogóle sprawia coraz częściej wrażenie, że jej się po prostu już nie chce), ale Kvitova przy swoim stylu gra spokojnie może pograć na najwyższym poziomie jeszcze 2-3 lata. Muguruzę na pewno też stać na to, żeby odbudować karierę, szczególnie, że w końcu pożegnała Sumyka. Serena pewnie zaliczy jeszcze jakiś finał szlema, który znowu przegra ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Takie właśnie miałem wrażenie widząc skrót jej meczu z Anetą. Andżelika odprowadzała nawet dość bliskie piłki wzrokiem, chyba znowu ma problem z motywacją. Dlatego wolałem, by to z nią grała Iga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
agi12

Ja mam nawet wrażenie, że Kerber problemy z motywacją ma od zeszłorocznego zwycięstwa na Wimbledonie. Już końcówka tamtego sezonu wyglądała bardzo źle, w tym miała kilka przebłysków, ale zdarzały się też mecze, w których jej się wyraźnie nie chciało grać. Trochę jak Sloane, której poziom zaangażowania w wielu turniejach pozostawia wiele do życzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.