Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Nagle wszyscy lubią prezesa Krzysztofa Mrozka. Szef PGG ROW-u uratował mecze telewizyjne

W sobotę w Gorzowie finał MMPPK z udziałem drużyny PGG ROW-u. Tego samego dnia rybniczanie jadą pierwszy mecz play-off z Unią Tarnów. Błąd GKSŻ? Skądże. Na takie rozwiązanie zgodził się prezes rybniczan.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
gryf

Za proste, znajdzie na wiki, lepiej: co to Kwadrat, Ruski Stawek, gdzie była knajpa Podmiejska, a gdzie Roszarnia, jak się nazywała Al.Konstytucji 3 Maja, itp, :-))) Zapytaj też o kino Muza lub Capitol, ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekSG

Ruski stawek to wiadomo kolo urzedu USC i pogotowia ,aleja nazywała się za komuny armii czerwonej, co do muzy to ostatnio rozebrali dawny budynek przy 11 listopada ludzie ile jeszcze mam wam udowadniać nudzi mnie to już

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekSG

Pomnik Edka wiadomo przy zbiegu Chrobrego i strzeleckiej choc chcieli przenieść ale moim zdaniem dobrze że stoi tam gdzie powstał a pomnik Gietego oczywiście na Sikorskiego

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stalowy holender

takie rzeczy mogles wyczytac z internetu , opisz wlasnymi slowami co bylo tam w latach 70 tych?
a Szymon stoi w jakim miejscu opisz budynki i miejsce, nazwy ulic sobie daruj z Googla to i Eskimos bedzie wiedzial...
jak sie nazywal slynny sklep obuwniczy na kwadracie z lat 80 tych,
jak sie nazywala slynna mordownia na ulicy Wodnej , jak sie nazywal bar piwny na Garbary , jak sie nazywal bar piwny kolo Rolnika przy postoju ? jak sie nazywala restauracja przy placu Grunwaldzkim , teraz kregielnia , jak sie nazywala kawiarnia na przeciwko Sniezki na rogu Lokietka ? Jak sie nazywal wczesniej Haitrung ?Jak sie nazywa kawiarnia w centrum ktora prowadzi Pani Ania? Jak sie nazywala Dyskoteka w Biurowcu na Czeresniowej ?Jak sie nazywala dyskoteka w piwniczce okok Stilonowej ? dawaj jak to odpowiesz jestes z G.,

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

powiem wam że podczas meczu z wami spytałem wszystkich możliwych kibiców , piszących tutaj czy to nie jest ktoś z Lublina i se jaj nie robi a miałem pewne podejrzenia bo paru zgrywusów znam i na szczęscie to żaden z nich , choć wszystkich nie znam ale sporą większość i mogę poiedzieć szczerze ze to nie nasz :) pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.