Wątek dotyczący artykułu

Jakub Jamróg: Fajnie byłoby zostać w Sparcie. Drabik jako senior? Nie sądzę, by miał mi zaszkodzić (wywiad)

- Fajnie byłoby zostać w Sparcie. Drabik jako senior? Nie sądzę, by miał mi zaszkodzić - mówi WP SportoweFakty Jakub Jamróg, żużlowiec Betard Sparty Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

doc holliday

We Wrocławiu jest miejsce dla Kuby (nigdy nie płakał, ze startuje pod numerem 2) oraz dla Drabiczka !
Pamiętam jak, banda ped....skazywała Pana Kubusia na niebyt!
Takiego Polaka, na doparowego szukać ze ...Witam w nowym sezon ie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Oczywiście, że jest miejsce dla nich obu i Kryska zrobi błąd jeśli wypuści Maksa. Nie wiem jaki inny powód niż kasa mógłby być aby Maksym nie chciał u nas zostać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spartunia

Pytanie na ile Drabik czuje się związany z Częstochową i Włókniarzem? Czy myśli o tym jako o powrocie "do domu".
Pamiętam dwa sezony Maćka Janowskiego w tarnowskiej Unii. Tam cały czas dało się wyczuć, że starty z jaskółką to tylko przystanek, a jego miejsce jest w Sparcie. A co siedzi w głowie Maksyma? Trudno powiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emii

Maksym nigdy z plastronem Lwa nie jeździł, wychowankiem jest swojego ojca a jedyny klub gdzie jeździł to nasz. Jedyne co go może wiązać Czewą to to, że jest z tego miasta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
comboj

Nie badzcie ludzie naiwni,bedzie Czewe czy jakis inny klub stac zeby zaoferowac Maksymowi fajne pieniadze za jazde,to napewno zmieni plastron bez wielkiego zastanawiania sie.Zuzlowcy maja malo czasu zeby zarobic na godna starosc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
doc holliday

I....tu jesteś w błędzie!
Pewnie masz skończone nowe gimnazjum?
Tajskiemu ...już różne talary ofiarowali i co?
Mam nadzieję, że tak będzie z Drabiczkiem!

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Ale rozumiesz ze to jest 4 Wlokniarz od czasow Slawka :) i ze po dzwonie jaki mial Maks w Danii to we Wlokniarzu by dalej kulal . A we Wroclawiu Kryska wiedziala o ktorej kupka byla w rehasporcie . I ze to nie pieniadze sa najwazniejsze . Przeciez moglibysmy brac Miskowiaka bo wujek chcial go wrzucic ale pofobno pierwsze pytanie bylo ile zaplacicie i Wroclaw zrezygnowal :)

| Odpowiedz
blokuj
krzPB

Śmieszą mnie te wasze wpisy ze drabik w czewie że przejście przesądzone. Mogę ci powiedzieć że on się nigdzie nie wybiera i dostał już nowy kontrakt do podpisania we wrocku

| Odpowiedz
blokuj
bialo-zielony

Tak wychowanek wasz tak sobie tłumacz,znaczynio ty nawet nie wiedzialaś ze Tai u nas jezdzil i zaczynał kariere,wiec zamilcz jak cos nie wiesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nicram29

Tai zaczynał jeździć we Włókniarzu, to może jest wychowankiem. Idąc tym tokiem rozumowania to Madsen jest wychowankiem Sparty.

| Odpowiedz
blokuj
bialo-zielony

Gościu nie wtrącaj się w dyskusje jak nie wiesz o co chodzi a chcesz zabłysnąć ,poprostu kiedyś z emii pisaliśmy i ona nie wiedziała ze Tai jeździł u nas jako junior pierwsz jego klub w naszym kraju,a ty od razu ze wychowanek ogarnij się

| Odpowiedz
blokuj
nicram29

Ogarnij się koleś napisałeś że Tai zaczynał u was karierę, a nie że Włókniarz to jego pierwszy klub w Polsce, już sam nie rozumiesz co piszesz?

| Odpowiedz
blokuj
nicram29

skąd ty się urwałeś... jak łatwo sprawdzić swoją karierę rozpoczynał w Scunthorpe Scorpions, do Włókniarza nie przyszedł jako anonimowy zawodnik, o którym nikt nie słyszał, pewnie tego nie wiesz ale w 2008 był młodzieżowym mistrzem Wielkiej Brytani, wątpię aby przez pół roku tak się w Częstochowie rozwinął. Dobrze że kibice z Lublina nie piszą że u nich Lambert karierę zaczynał, bo też był juniorem jak przyszedł. Również We Wrocławiu moglibyśmy pisać podobne bzdury o Madsenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bialo-zielony

Ty jestes uposledzony czlowieku w Polsce zczynał kariere w czewie,to byl jego pierwszy klub,a co mnie Anglia obchodzi,czytaj ze zrozumieniem ,bo nie rozumiesz albo jesteś taki tłuk ze nie chcesz zrozumiec,powtarzam polska przygode zaczynał we Wlokniarzu o to mi chodzi tluku

| Odpowiedz
blokuj
nicram29

bialo-zielony 00:14
"Tak wychowanek wasz tak sobie tłumacz,znaczynio ty nawet nie wiedzialaś ze Tai u nas jezdzil i zaczynał kariere,wiec zamilcz jak cos nie wiesz" To jest twój pierwszy komentarz, w którym słowem się nie zająknąłes że chodzi Ci o Polskę, tylko piszesz wprost że zaczynał we Włókbiarzu. Piszesz że co cię Anglia obchodzi bo tak łatwiej przypisać sobie czyjeś osiągnięcia, widać że w Częstochowie to normalne żeby zapominać o niewygodnych faktach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
nicram29

"Tai u nas jezdzil i zaczynał kariere" Ty naprawdę masz jakiś problem że sobą, ten fragment Twojej wypowiedzi też tyczy się Drabika?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bialo-zielony

W polskiej lidze człowieku zaczynał u nas kariere,kumasz ,o to mi chodziło,co do Drabika nie widzisz przecinka tłuku do kogo póżniej przeszłem

| Odpowiedz
blokuj
nicram29

To przeczytaj błaźnie co napisałeś w pierwszym komentarzu, poprawiasz innych zarzucając im niewiedze, a sam wypisujesz brednie, które potem próbujesz tłumaczyć w pokraczny sposób, twierdząc że coś tam miałeś na myśli, żałosne to wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
bialo-zielony

Ben mi bardziej o Taia chodzi gdzie zaczynal kariere jak nie u nas ,jeszcze był juniorem,z ojcem Robem przyjeżdzał do nas,o to mi chodzi,a co do klubu tamtego to wszyscy wiedza jak skonczył wiec nie musisz być zlosliwy

| Odpowiedz
blokuj
B52

Nie jestem złośliwy,nie wobec Ciebie bo jak dla mnie jestes ok,spoko Tai w Czewie zaczął swoją przygodę z ligą,ale stał się najlepszym rajderem na Świecie jako zawodnik Sparty,tak samo będzie z Maksem Drabikiem,wspomnisz moje słowa.To gdzie będzie startował młody Drabik zależy wyłącznie od niego,ja osobiście wątpię w jego odejście ze Sparty.

| Odpowiedz
blokuj
bialo-zielony

Mi tylko ben chodziło o to ze Tai u nas zaczynał,emii tego nie wiedziała ,co do Drabika tez myśle ze zostanie u was,ale propozycje napewno będzie miał z innych klubów ,ale co mi się u was podoba gdzieś przeczytałem ze licytacji u was nie będzie o niego ,i to zdrowy rozsadek

| Odpowiedz
blokuj
Floyd

Maksym w jakimś starym wywiadzie sam mówił, że ma ogromny sentyment do Częstochowy, Włókniarza i do tego toru, na którym się wychował, a także, że kiedyś chciałby wystartować z Lwem na piersi. Bardzo możliwe, że będzie to już w przyszłym sezonie, bo jest w klubie duże ciśnienie na to, żeby mieć Maksa w drużynie i na jego kontrakt ma się złożyć kilku sponsorów, więc myślę, że nawet jeśli klub otrzymałby mniejsza dotację od miasta to w sprawie kontraktu Drabika nic by to nie zmieniło. Można nawet usłyszeć, że na 99% Maksym będzie w przyszłym roku w Czewie, no ale jednak to wciąż nie jest 100% :)

| Odpowiedz
blokuj
Floyd

Maksym w jakimś starym wywiadzie sam mówił, że ma ogromny sentyment do Częstochowy, Włókniarza i do tego toru, na którym się wychował, a także, że kiedyś chciałby wystartować z Lwem na piersi. Bardzo możliwe, że będzie to już w przyszłym sezonie, bo jest w klubie duże ciśnienie na to, żeby mieć Maksa w drużynie i na jego kontrakt ma się złożyć kilku sponsorów, więc myślę, że nawet jeśli klub otrzymałby mniejsza dotację od miasta to w sprawie kontraktu Drabika nic by to nie zmieniło. Można nawet usłyszeć, że na 99% Maksym będzie w przyszłym roku w Czewie, no ale jednak to wciąż nie jest 100% :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.