Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Trefl Gdańsk zamknął skład na nowy sezon. Mateusz Janikowski zagra w Trójmieście

Trefl Gdańsk właśnie zamknął swój skład na sezon 2019/2020. Klub z Trójmiasta doszedł do porozumienia z ONICO Warszawa odnośnie wypożyczenia Mateusza Janikowskiego. Młody siatkarz uzupełnia kadrę gdańszczan na nadchodzące rozgrywki.

przeczytaj cały artykuł


kokik

Dzięki temu importowanemu graczowi nasi awansowali na IO. Również z Leonem mamy większe szanse na medal olimpijski jakikolwiek. Trzeba sie cieszyć że ktoś taki gra w naszej reprze, bo pewnie już żaden obcokrajowiec (w sensie, że np. żona polka) grający w naszej reprze sie nie trafi za 10, 20 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
najder

No i dzięki niebiosom, do których (niebios) w trakcie meczu wznosił modły ów importowany gracz! Dzięki tym modłom (jak sam wspomniał) parę razy "mu wyszło"! Poza tym dobrze, że Heynen znalazł jeszcze sześciu grajków do asystowania importowanemu bo pewnie samego sędziowie nie wpuścili by na parkiet?! Choć co do ostatniej kwestii to nie mam wiedzy, czy może wystąpić drużyna zdekompletowana?! Ale importowany i sam by sobie poradził!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.